Sıkça Sorulan Sorular Elementor

Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfamızda, Rahat İngilizce sistemi ve başlangıç setiyle ilgili sıkça sorulan sorulara verdiğimiz yanıtları bulabilirsiniz. Buradaki bilgiler dışında, sormak istediğiniz bir şey olursa aşağıdaki yorum bölümünden soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ya da iletişim sayfamızdaki formu kullanarak bize yazabilirsiniz.

Rahat İngilizce, klasik yöntemlerden farklı olarak, hızlı ve kolay İngilizce öğrenebileceğiniz ve akıcı İngilizce konuşabileceğiniz, bilimsel araştırmalardan yararlanarak oluşturulmuş yöntemler kullanan bir eğitim sistemidir.

Rahat İngilizce başlangıç seti içerisindeki ilk 4 bölüm, temel bilgileri içermektedir ve İngilizce öğrenmeye yeni başlayanların rahatlıkla anlayabileceği şekilde hazırlanmıştır. Diğer 16 bölüm ise hem yeni başlayanlar, hem de orta seviye arkadaşlar için uygundur .

Evet, derslerimiz mp3 formatında olduğundan, tıpkı mp3 şarkıları telefona, mp3 playera vb aygıtlara yükleyip dinlediğiniz gibi, telefonunuza yükleyebilirsiniz. Rahat İngilizce derslerinizi de istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Ancak özellikle yeni başlayanların, dersleri ilk bir iki gün pdf text dosyalarını da okuyarak bilgisayarda çalışmalarını tavsiye ediyorum. Daha sonraki günlerde sadece mp3 derslerini dinlemek yeterli olur.

Rahat İngilizce dersleri, akıcı konuşmayı geliştirmek amacıyla hazırlanmıştır. Sizi sınavlara hazırlamak gibi bir kaygı gütmüyoruz. Ancak bizim derslerimizle çalışarak İngilizce gramer ve bir çok İngilizce kelime öğreneceksiniz. Bu öğrendikleriniz mutlaka sınavlarda daha iyi puanlar almanıza katkı sağlayacaktır.

Rahat İngilizce, bilimsel araştırmalar ışığında geliştirilmiş teknikleri kapsayan bir sistemdir. Hızlı, kolay ve etkili İngilizce öğrenme tekniklerinden oluşan 5 adet prensibimiz vardır. Bunlara Rahat İngilizce sistemi adını veriyoruz. Bu sistemi ücretsiz e-mail kursumuza katılarak öğrenebilirsiniz.

Ayrıca yayınlar sayfamızda İngilizce eğitimiyle ilgili faydalı makaleler ve ücretsiz içeriklere ulaşabilirsiniz. Bu bölümde ayrıca zaman zaman ücretsiz derslerimizi de paylaşıyoruz.

Ücretli olan programımız, yeni başlayanlar ve orta seviye İngilizce bilgisine sahip olanlara hitap eden Rahat İngilizce başlangıç setimizdir. Bu seti, güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak buradaki sayfamızdan satın alıp, hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

Rahat İngilizce dersleri, tamamen dijital bir ürün olup, fiziksel bir kitap ya da CD değildir. Rahat İngilizce eğitim seti mp3 dinleme derslerinden ve pdf formatında bu derslerin textlerinden oluşmaktadır. Bu seti şimdi satın alıp, tümünü bilgisayarınıza indirip, hemen şimdi çalışmaya başlayabilirsiniz. Kargo ücreti vermenize ve kargo beklemenize gerek yoktur. Satın almak için tıklayın!

Rahat İngilizce dersleri, mp3 ve pdf formatında olup dijital bir üründür. Sadece İnternet üzerinden satın alıp, tüm dersleri bilgisayarınıza hemen indirebilirsiniz. Bayimiz veya elden nakit satışımız yoktur. İngilizce setimizi İyzico güvenli ödeme sayfasından kredi kartınızla, veya paypal hesabınızla satın almak için burayı tıklayın!

Hayır, Rahat İngilizce seti bir abonelik eğitimi değildir. Bir kere ödeme yapıp dersleri satın aldığınızda onları ömür boyu kullanabilirsiniz.

Ödeme yaptıktan hemen sonra dersleri indirebileceğiniz download sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Bu sayfada, başlıklar halinde ders bölümlerinin listelendiğini göreceksiniz. Bölüm başlığına tıkladığınızda indirme işlemi otomatik olarak başlar ve hızlı bir şekilde tamamlanır. Bu şekilde tüm bölümleri indirebilirsiniz. Her bölüm içerisinde bir adet gramer, bir adet mini hikaye ve bir adet extra dersi için hem mp3 hem de pdf text dökümanı bulunmaktadır.

Bilgisayarınıza indirdiğiniz her bölüm; az yer kaplaması, kolay indirilebilmesi ve klasörler halinde bölümlerin sınıflandırılması için win rar programı ile sıkıştırılmıştır. Bilgisayarınızda win rar programı yoksa ücretsiz indirmek için bu linke tıklayın: http://www.gezginler.net/indir/winrar.html 

Bölüm derslerini winrar arşivinden çıkardıktan sonra, pdf formatındaki derslerin yazılı dokümanlarını açmakta sorun yaşıyorsanız, Adobe Reader programını kullanabilirsiniz.

Derslerimizi direk olarak telefonunuza indirdiyseniz, onları açmak için öncelikle rar (arşiv) dosyasından çıkarmanız gerekiyor. Android telefonlarda bu işlemi yapmak için rarlab gibi bir uygulama kullanabilirsiniz. Eğer iphone kullanıyorsanız, sitemizden indirdiğiniz dersleri telefonunuzda açabilmek için, file master gibi bir uygulama kullanabilirsiniz.

Rahat İngilizce sistemindeki mini hikaye dersleri içerisinde soru cevap yöntemi kullanıyoruz. Siz bu sorulara yüksek sesle cevap vererek daha ilk günlerden itibaren İngilizce konuşmayı ve İngilizce düşünmeyi öğreneceksiniz. Set içerisinde toplam 20 bölüm bulunmaktadır. Her bölümü en az 4-5 gün boyunca tekrarlı olarak dinleyip, mini hikaye sorularımıza yüksek sesle cevaplar vermenizi istiyoruz. Bu şekilde seti bitirmeniz ortalama 80-90 gün sürecektir.

Seti bitirdiğinizde intermediate (orta) seviyesine gelmiş olacaksınız. Ancak bu seviye, piyasadaki kurslarda geldiğiniz intermediate gibi olmayacak. Öğrendiğiniz bilgileri ve kelimeleri çok iyi kullanabilecek duruma geleceksiniz. Yani temel düzeyde, günlük İnglizceyi anlayabilecek ve konuşabileceksiniz.

Yukarıda aradığınız cevabı bulamadıysanız, aşağıdaki yorum bölümünden bize sorunuzu gönderin yanıtlayalım.

Yukarıda aradığınız cevabı bulamadıysanız, aşağıdaki yorum bölümünden bize sorunuzu gönderin yanıtlayalım.

Sorunuz mu Var?

Hala merak ettiğiniz bir soru varsa bizimle iletişim sayfası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


İletişime Geç

Paylaş ki herkes öğrensin :)