Rahat İngilizce Eğitim Seti

Eski Yöntemleri Bırakın. İngilizcede Yeni Bir Sayfa Açın! Rahat İngilizce eğitim seti indirin, eğlenceli hikayeler dinleyerek çok kolay İngilizce öğrenin. Mini hikaye derslerindeki pratik metodu ile daha ilk seviyelerden itibaren konuşarak İngilizce öğreneceksiniz.

Hikaye Dinle, Kelime Öğren, İngilizce Konuş!

Ücretsiz Örnek Dersleri İndir

Aşağıdaki butonlara tıklayarak Rahat İngilizce seti içinden bir bölüm dersi ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu dersleri tekrarlı olarak dinlemenizi öneriyoruz.

Neden İngilizce Öğrenemiyoruz?

İngilizce eğitimiyle ilgili çoğumuzun bazı olumsuz deneyimleri ve ön yargıları vardır. Kimisi, kendini dil öğrenme konusunda yeteneksiz olduğuna inandırmıştır. Kimisi, İngilizce öğrenmenin zor olduğunu düşünmektedir. Kimileri de İngilizcenin çok sıkıcı olduğunu düşünmekle birlikte, sadece okuldaki derslerden kalmamak için, zorla İngilizce öğrenmeye çalışmaktadırlar.

Böyle düşünen insanlara İngilizce çalışmak adeta bir eziyet gibi gelir. Bu yüzden İngilizceyi çok yavaş ve zor öğrenirler. İşte tüm bu olumsuz deneyim ve ön yargıların sebebi, ülkemizdeki eğitim sisteminde uygulanan hatalı yöntemlerdir.

Okullarda daha genç yaşlarımızda, zorunlu bir ders olarak tanıdık İngilizceyi. Sıkıcı ders kitaplarını okuyarak, gramer kurallarını ezberlemeye çalışarak ve dersi geçecek kadar sınavlardan iyi not almayı hedefleyerek İngilizce öğrenmeye çalıştık. Bu olumsuz durumları yaşadıkça İngilizceyi sevemedik.

Halbuki, dil öğrenme konusunda yapılan bilimsel araştırmalar göstermiştir ki, zorunda olduğu için değil de sevdiği, keyif aldığı için İngilizce öğrenenler çok daha hızlı ve kolay İngilizce öğrenirler. Bizim beynimiz aslında dil öğrenme konusunda harikadır. O yüzden ana dilimizi konuşmayı çok rahat öğrendik. Ama bize, yıllardır beynimizin sevmediği yöntemlerle İngilizce öğretmeye çalıştılar.

İnsan Beyni Dil Öğrenmek İçin Mükemmeldir!

İngilizce öğrenme konusunda yeteneksiz olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? O halde ana dilinizi konuşmayı nasıl öğrendiniz? Beynimiz İngilizce öğrenmek için mükemmel bir tasarımla yaratılmıştır.

Sadece doğru teknikleri kullanmaya ihtiyacınız vardır.

Hikayeler Dinleyerek İngilizce Öğren

Eğlenceli hikayeler dinleyin. Kolay sorulara yüksek sesle cevap verin. Soru cevap metodu sayesinde kafanızda tercüme yapmadan direk olarak İngilizce düşünme becerisi geliştireceksiniz.

Bu dersleri tekrarlı olarak dinlediğinizde, İngilizce konuşma beceriniz otomatik olarak gelişecek.

Rahat İngilizce Eğitim Seti İndir!

Mp3 ve Pdf dosyaları

Tüm derslerimiz dijital (mp3+pdf) olduğundan, onları şimdi bilgisayarınıza indirip on dakika içinde kolay ve etkili İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz.

3 Aylık Eğitim İçeriği

Şimdi özel ders kalitesinde hazırladığımız, kendi kendinize dinleyerek ve pratik yaparak İngilizce öğrenebileceğiniz, ortalama 3 aylık bir eğitimi sadece 487 TL‘ye satın almak için aşağıdaki butona tıklayıp güvenli ödeme sayfasına gidebilirsiniz.

kendi kendine ingilizce öğren

799 TL yerine

ŞİMDİ SADECE 487 TL

Kolay İngilizce Öğren

evde-ingilizce-öğrenme-eğitim-seti

İngilizce eğitiminde kullanılan eski yöntemlerden bıkmadınız mı? Ders kitaplarından İngilizce çalışmak, sıkıcı gramer kurallarını ezberlemek, sınavlar, boşluk doldurmalar, test çözmek… Artık yepyeni bir yöntemle İngilizce öğrenmeye var mısınız? Sadece rahat olun, eğlenceli hikayeleri dinleyin!

Ön Yargılarınızdan Kurtulun

İngilizceyle ilgili kafanızdaki kalıpları, olumsuzlukları ve ön yargıları unutun. Klasik yöntemleri bir kenara bırakıp, dünyaca ünlü dil bilimcilerin yaptığı araştırmalardan yararlanarak hazırlanmış yepyeni bir sistemle dinleyerek ve konuşarak İngilizce öğrenmeye ne dersiniz?

 

Kimler Faydalanabilir?

evde-ingilizce-öğrenme-eğitim-seti

Rahat İngilizce eğitim seti, sıfırdan başlayanlar ve orta seviye arakadaşlar için uygundur. Başlangıç düzeyinden orta seviyeye kadar olan herkes setimizi kullanarak İngilizce öğrenebilir.

Öğrenciler

Rahat İngilizce eğitim seti, öğrenciler için çok faydalı bir kaynak niteliğindedir. Sıkıcı ders kitaplarıyla İngilizce öğrenmeye çalışan öğrenci arkadaşlarımız için eğlenceli ve kolay İngilizce öğrenme imkanı sağlıyoruz. Rahat İngilizce dersleri; hem İngilizce dersleriniz için size katkı sağlayacak, hem de okullarda uygulanan klasik yöntemlerle sağlayamadığınız İngilizce anlama ve konuşma becerilerinizi geliştireceksiniz.

Çalışanlar İçin İngilizce

Yoğun çalışma temposu içinde, İngilizce öğrenmeye zaman bulamayanlar için Rahat İngilizce dersleri çok uygundur. Mp3 dinleme derslerimizi, istediğiniz yerde ve de istediğiniz zaman çalışabilirsiniz. İşe giderken ve dönerken bile dinleyebilirsiniz. Yani İngilizce çalışma zamanınızı kendiniz programlarsınız. Artık İngilizce öğrenmemek için mazeretiniz yok. Rahat İngilizce dersleriyle hızlı, etkili ve kolay İngilizce öğreneceksiniz.

Herkes İngilizce Öğrenecek

Yaş gurubu veya mesleği ne olursa olsun, Rahat İngilizce dersleriyle herkes hızlı ve kolay İngilizce öğrenebilir. Sıfırdan İngilizce öğrenmek isteyenler için temel bilgiler derslerini hazırladık. Orta seviye İngilizce bilgisi olanlar için diğer bölümlerimizi, eski bilgilerini pekiştirmeleri ve pratik yaparak otomatik olarak İngilizce konuşabilmeleri için tasarladık. Bizim derslerimizle, ana sınıfı öğrencilerinden emeklilere kadar herkes İngilizce öğrenebilir.

Kullananlar Ne Dedi?

Dersleri kullanan müşterilerimizin gerçek ve samimi yorumları

Kenan Pelit

İngilizce öğrenememe tecrübemi biraz daha genişletmek amacıyla satın aldığım Rahat İngilizce Eğitim Seti ön yargılarımı tamamıyla yıktı. Öğrenmek için kendinizi zorlamaya gerek kalmadan, disiplinli bir şekilde çalışma programına uymak kesinlikle yetiyor. Her geçen gün kendinizdeki gelişmeyi görmek daha bir şevkle dersleri takip etmenizi sağlıyor. Değerli bir dil öğrenme metodunu Türkçe desteğiyle bize kazandırdığınız için teşekkür ederiz.

Almila

Size gerçekten ne kadar teşekkür etsem azdır. Çok çok sağolun emekleriniz ve çabalarınız için gerekten bir şeyler verme, öğretme çabasındasınız. Sayenizde seviyemi baya ilerlettim. Ve daha da geliştirmeyi düşünüyorum. Sadece teşekkür etmek istedim. Her şey için çok sağ olun iyi ki abone olmuşum. İyi ki varsınız 🙂

Mahmut

Size çok çok teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten sayenizde; daha öz güven duyarak, zevk alarak İngilizce öğrenme gayreti içindeyim. Umarım verdiğiniz bu süper destekleriniz sayesinde 50 yaşından sonra İngilizce öğrenirim. İyi ki varsınız.. Tekrar görüşmek üzere… Lütfen bizi unutmayın, gözünüz hep üstümüzde olsun.. Yeni destek videolarınızı da her zaman bekliyorum heyecanla. Tekrar çok teşekkürler.

Nasıl İngilizce Öğreneceksiniz?

Rahat İngilizce sistemiyle, tıpkı çocukların ana dillerini öğrendikleri gibi, sadece dinleyerek İngilizce öğreneceksiniz. Bu sistemle İngilizceyi seveceksiniz. Sevdiğiniz için daha çok dinlemek ve konuşmak isteyeceksiniz. Kendinizi rahat, mutlu ve güvenli hissedeceksiniz.

Rahat İngilizce eğitim setindeki eğlenceli hikayeleri dinleyerek ve daha ilk derslerden itibaren (soru-cevap yöntemiyle) konuşma pratikleri yaparak İngilizce öğrenecek ve konuşacaksınız.

Rahat İngilizce Seti İle Ne Öğreneceksiniz?

Alanında uzman dil bilimcilerin yaptıkları araştırmalar sonucunda ortaya çıkmış olan, tüm dünyada uygulanan ve çok iyi sonuçlar veren teknikleri kullanarak hazırladığımız Rahat İngilizce seti ile keyif alarak, hızlı ve kolay İngilizce öğreneceksiniz.

Kolay İngilizce Gramer

ingilizce-hikayeler-dinle-öğren

Bizim amacımız İngilizceyi analiz etmek değildir. Çünkü asıl asıl olan bir iletişim kurma aracı olan dili, yani İngilizceyi konuşabilmektir. O halde önemli olan gramer kurallarını ezbere bilmek ya da onların isimlerini bilmek değil, onları İngilizce konuşurken doğru kullanabilmektir.

Bu yüzden Rahat İngilizce gramer derslerinde, çok abartıya kaçmadan, İngilizce cümle kurmanın, soru sorup cevap vermenin mantığını öğreneceksiniz. Yani gramerin yapısına değil, anlama odaklanarak öğreneceksiniz.

İngilizce Anla ve Konuş

ingilizce-sesli-dersler-indir-dinleyerek-öğren

Mini hikaye derslerimizde kullandığımız dinle ve cevapla tekniği sayesinde, İngilizce düşünebilme becerisi kazanacaksınız. Dinlediğiniz eğlenceli hikayemizle ilgili sorduğumuz kolay sorulara yüksek sesle cevap vermeyi öğreneceksiniz.

Dinle ve cevapla tekniği, okullarda denediğiniz dinle ve tekrarla tekniğinden çok farklı ve çok güçlüdür. Dinle ve cevapla metodunu kullanırken pasif durumda değil, aktif durumda bulunursunuz. Yani beyninizi, İngilizceyi hemen anlayıp, otomatik konuşmak için eğitirsiniz.

İngilizce Kelimeler ve Anlamları

Mini hikaye derslerimizde yeni öğrendiğiniz kelimeleri, soru cevap yöntemiyle size belli aralıklarla, tekrarlı bir şekilde sorarız. Sorularımızı sorarken, bu yeni kelimemizin genellikle eş anlamlısını, zıt anlamlısını kullanırız. Böylece yeni kelimeleri tekrarlı ve anlam ilişkili bir şekilde beynimize yerleştiririz.

Ayrıca Extra derslerimizde, mini hikayemizdeki kelimeleri tek tek değil phrase dediğimiz kelime grubu yöntemiyle bütünlük içerisinde öğrenmiş oluruz. Ünlü dilbilimci dr. James Asher yaptığı araştırmalarda phrase ile öğrenenlerin, tek kelime öğrenenlere göre 3-5 kat daha hızlı öğrendiğini ortaya koymuştur.

Rahat İngilizce setinin amacı size binlerce kelime ezberletmek değildir. Başlangıç ve orta seviye için yeterli kelime öğreneceksiniz. Ancak bizim amacımız çok fazla kelime öğrenmek yerine, öğrendiğimiz kelimeleri otomatik olarak kullanabilecek şekilde öğrenmektir.

Harika Bonuslarla İngilizcenizi Katlayın!

Rahat İngilizce Eğitim Setini satın aldığınızda, dinleyerek ve konuşarak İngilizce öğrenebileceğiniz ve ortalama 3 ay sürecek, özel ders kalitesinde bir eğitim paketine sahip olacaksınız.

Ayrıca şimdi, bir birinden faydalı bonus derslerini de indirebileceksiniz. Eğitim setimizle birlikte hediye edeceğimiz bonus dersleriyle; hem çok faydalı bilgiler edinmiş olacaksınız, hem de İngilizce dinleme ve okuma çalışmaları yapmış olacaksınız.

Etkili İngilizce Öğrenmenin 7 Kuralı

Bu bonusumuzla, klasik yöntemlere göre çok daha hızlı, etkili ve kolay İngilizce öğrenmenin yöntemlerini keşfedeceksiniz. Her kural 1 adet İngilizce mp3 dinleme dersi ve bu derse ait pdf formatında okuma kitapçığından oluşuyor. Her gün bir adet bonus dersini hem okuyup hem dinleyerek İngilizce kelime bilginizi, anlama, dinleme ve okuma becerilerinizi geliştireceksiniz. Toplam 7 adet mp3 (80 dakika) dinleme dersi + pdf kitapçığı. Toplam dosya boyutu 100 mb

İngilizce Gramer Kitabı (Pdf)

Başlangıç düzeyi ve orta seviye için uygun bir şekilde hazırlanmış, resimli ve bol örnekli gramer kitabıyla İngilizce cümle yapılarına daha iyi hakim olacaksınız. İngilizce grameri analize girmeden örnekler üzerinden öğrenme imkanı bulacağınız toplam 44 sayfalık bu e-kitabı, ikinci bonusumuz olarak satın alma işleminizden hemen sonra ücretsiz olarak indirebileceksiniz.

Sürpriz Mini Hikaye Dersleri

Rahat İngilizce eğitim setinin kullandığı en önemli tekniklerden biri olan mini hikaye soru cevap yöntemiyle dinleyerek ve konuşarak İngilizce öğrenebileceğinizi ifade etmiştik. Şimdi Rahat İngilizce derslerinden başka sürpriz bonus olarak, ana dili İngilizce olan öğretmenler tarafından seslendirilmiş mini hikaye soru cevap derslerini de sizinle paylaşıyoruz.

İngilizce Konuşma Pratiği

İngilizce Çalışma Rehberi

İngilizce Konuşma Pratiği

Daha fazla İngilzice video dersi için Youtube Kanalımız

Ne Var Ne Yok

Bu Sette Ne Yok?

 • Sıkıcı ders kitapları yok
 • Sınavlar yok, testler yok
 • Boşluk doldurma alıştırmaları yok
 • Gramer kurallarına boğulmak yok
 • Kelime listeleri ezberlemek yok

Sadece Rahat olun ve dinleyin!

 • Mini hikayeleriyle kolay İngilizce öğren.
 • Extra dersleri ile İngilizce kelimeler öğren.
 • Bol tekrar yap, otomatikleştir.
 • Akıcı bir şekilde anlayın ve konuş.

Şimdi Satın Alın İngilizce Öğrenmeye Hemen Başlayın!

Rahat İngilizce başlangıç setini aşağıdaki satın al butonuna tıklayarak, kredi kartı veya banka kartınızla güvenli bir şekilde ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Ödeme işleminden hemen sonra otomatik olarak dersleri indireceğiniz sayfaya yönlendirileceksiniz. Ayrıca dersleri indireceğiniz linkler, e-mail adresinize de gönderilecektir.

Kısa bir süre için Rahat İngilizce eğitim setini indirimli fiyattan satışa sunuyoruz. Normalde 799 TL olan set fiyatını, tanıtım amacıyla sınırlı bir süre için, 487 TL’ye indirdik. Böylece ortalama 3 ay sürecek bir İngilizce eğitimini, piyasa fiyatlarının çok altında almış olacaksınız. Hemen şimdi aşağıdaki butona tıklayıp derslerinizi satın alabilir ve 10 dakika içinde İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz.

799 TL Yerine

Şimdi Sadece 487 TL

Neden Rahat İngilizce Programını Kullanmalısınız?

Rahat İngilizce seti, eski ve klasik yöntemlerden tamamen farklıdır ve bilimsel metotlara dayanır. Yani daha önce hiç görmediğiniz şekilde doğal ve eğlenceli bir yaklaşımla İngilizce öğrenirsiniz. Klasik İngilizce eğitimindeki sıkıcı yöntemlerle bizim Rahat İngilizce derslerini kıyaslayacak olursak;

 • Çocukların öğrendiği gibi doğal ve eğlenceli bir şekilde İngilizce öğrenin.
 • Gramer kurallarına asla takılmayın. Onları sadece doğal ve doğru kullanmayı öğrenin.
 • Gözlerinizle değil, kulaklarınızla öğrenin.
 • Eğlenceli hikayelerimizi dinleyerek konuşma İngilizcesini öğrenin.
 • Basit sorularımızı cevaplayarak interaktif bir şekilde öğrenin.
 • Duygularınıza ve bilinçaltınıza hitap eden derslerimiz akılda kalıcıdır.

Rahat İngilizce Eğitim Setinde Neler Var?

Rahat İngilizce başlangıç setinde toplam 20 bölüm vardır. Bunlardan ilk 4 bölüm, tamamen sıfırdan başlayacaklar için hazırladığım temel bilgiler dersleridir. Diğer 16 bölüm de, biraz temel bilgisi olup bu bilgilerini pekiştirmek ve ilerletmek isteyenler için hazırlanmıştır.

Her bölümün içerisinde; bir adet gramer, bir adet mini hikaye ve bir adet extra olmak üzere, 3 adet dersimiz (set içinde toplam 60 ders) bulunmaktadır. Bir bölüme başladığınızda önce gramer dersimiz ile dersimizin konusunu öğrenmiş olursunuz. Sonra, mini hikaye dersinde öğrendiğimiz gramer konusunu, soru cevap yöntemiyle hayata geçiririz.

Mini hikaye ve soru cevap bölümünde tamamen İngilizce konuşup, Türkçe kullanmayız. O yüzden bölümün son dersi olan Extra dersinde, Mini hikaye dersimizin Türkçe anlamını öğreniriz. Şimdi her bölümde bulunan bu dersleri biraz daha detaylı anlatalım.

İngilizce Gramer Dersleri

Her bölümün içerisinde, sade ve bol örnekli bir adet gramer dersimiz vardır. Rahat İngilizce gramer dersini, bilgileri ezberlemeye uğraşmadan İngilizce cümle yapısının temel mantığını anlamaya çalışarak dinlersiniz. Her konu için olumlu cümle nasıl yapılır, olumsuz cümle, soru cümlesi, uzun ve kısa cevap formatlarını yeteri kadar örnekler vererek anlatıyoruz.

Mini Hikaye İngilizce Dinleme ve Konuşma Dersleri

Rahat İngilizce eğitim setindeki en önemli ders, mini hikaye dersidir. Bu derste size, gramer dersinde öğrendiğimiz konuyu ve İngilizce cümle yapılarını içeren kısa bir hikaye anlatırız. Bu hikayeyi biraz komik, tuhaf ve abartılı bulabilirsiniz. Hikayemizi anlattıktan sonra, bu hikayeyle ilgili size pek çok kolay sorular sormaya başlarız. Siz de bu sorulara yüksek sesle kısa cevaplar verirsiniz. Böylece otomatik olarak İngilizce konuşma refleksi kazanırsınız. Bu soru cevap tekniği İngilizce konuşma pratiği için en güçlü tekniktir.

Ekstra Dersleri ile İngilizce Kelimeler Öğren

Rahat İngilizce seti içeriğindeki her bölümde bulunan diğer dersimiz Extra dersidir. Bu derste, mini hikaye ve soru cevap bölümünde dinlediğiniz tüm cümlelerin önce İngilizcesini, sonra da Türkçesini söyleriz. Böylece hiç sözlük kullanmaya gerek olmadan mini hikayedeki tüm cümlelerin, soru ve cevapların anlamlarını, büyük resme odaklanma prensibimize uygun olarak öğrenmiş olursunuz. Ayrıca yeni kelimelerin anlamlarını dinleme dersinde olmasa da pdf text dökümanında belirtiriz..

Pdf Okuma Dökümanları

Rahat İngilizce eğitim seti içindeki tüm mp3 dinleme dersleri için pdf formatında text dökümanı bulunmaktadır. Böylece dersleri aynı anda hem dinleyip hem okuyabilirsiniz. Bu çok faydalı bir çalışma yöntemidir. Bir taraftan dinleyerek İngilizce öğrenecek, diğer taraftan duyduğunuz kelimelerin yazılış ve telaffuzlarını da öğrenmiş olacaksınız. Yani Rahat İngilizce ile; dinleme, okuma, telaffuz ve konuşma becerileriniz gelişmiş olur.

Rahat İngilizce Çalışma Rehberi

Rahat İngilizce setindeki hangi dersi, ne kadar ve nasıl çalışacağınızı detaylı bir şekilde anlattığımız İngilizce çalışma rehberiyle kendi günlük ve haftalık çalışma programınızı net olarak görüp, planlı ve programlı bir şekilde İngilizce öğrenmeye başlayacaksınız.

Seti indirdiğiniz zaman nereden başlasam, nasıl çalışsam diye düşünmeyecek, neyi nasıl yapacağınızı tam olarak anlayacaksınız. Rahat İngilizce eğitim setini, çalışma rehberimizde anlattığımız gibi çalışarak, derslerimizden en yüksek faydayı sağlamış olacaksınız.

Özet olarak: Rahat İngilizce eğitim setindeki tüm dersler, dinleme ağırlıklıdır. Böylece İngilizceyi, tıpkı çocukların ana dillerini öğrendikleri gibi, dinleyerek öğrenirsiniz. Dersler mp3 formatında olup, istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman dinlemenize imkan tanır. En önemli dersimiz mini hikayedir. Bu derste, bölümün konusu olan gramer bilgilerini içeren eğlenceli bir hikaye dinlersiniz. Bu hikayeyle ilgili sorulan kolay sorulara yüksek sesle cevaplar vererek İngilizce konuşma pratiği yapmış olursunuz.

799 TL Yerine

Şimdi Sadece 487 TL

Paylaşmak Güzeldir :)