Bu yazıda Rahat İngilizce Eğitim Seti içerisinden 8. bölüm derslerini ücretsiz olarak paylaşıyoruz. Yazının sonundaki download linkine tıklayarak sekizinci bölüm derslerini bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ama önce aşağıdaki vieoda, bu bölümün gramer konusu olan Past Continuous konu anlatımını izleyelim.

Not: Rahat İngilizce seti içerisinde video dersi bulunmamaktadır. Tüm dersler aşağıdaki linkten ücretsiz indirebileceğiniz dersler gibi mp3 ve pdf formatında hazırlanmıştır. Yukarıdaki videoyu, sadece bir olarak ve video sitelerinde paylaşabilmek için hazırladık. Gramer, Extra ve Mini hikaye derslerimizin görsel ve yazılı hallerini set içerisindeki pdf dosyalarından takip edebilirsiniz.

Set içerisinde toplam 20 bölüm bulunmaktadır. Her bölümde bir adet gramer konu anlatımı, bir adet mini hikaye (dinle ve cevapla) dersi ve bir adet Extra dersimiz bulunmaktadır. Her dersin mp3 audio ve pdf okuma dokömanı olmak üzere iki adet dosyası vardır.

Set içindeki 20 bölümde hangi konu anlatımları olduğunu görmek için: index dosyasını inceleyebilirsiniz.

Gramer derslerini dinlerken,  konu anlatımını ezberlemeye çalışmayın. Bu konu anlatımını, İngilizcedeki cümle mantığını kavramanız için yapıyoruz. İngilizce gramer derslerimizde öğrendiğimiz konuları, aynı bölümün mini hikaye dersinde pekiştirecek ve bu bilgileri soru-cevap tekniğiyle otomatik olarak kullanmayı öğreneceğiz. Mini hikaye derslerimiz, bizi klasik yöntemlerden ayıran en güçlü dersimizdir. Bu dersin en faydalı unsurlarını kısaca ifade edecek olursak;

  1. Dinleyerek İngilizce öğreniyoruz. Tıpkı çocukların ana dillerini öğrendikleri gibi.
  2. Hikayelerin öğrenme sürecindeki gücünden faydalanıyoruz.
  3. Soru cevap tekniğiyle öğrendiklerimizin pratiğini yapıyoruz.
  4. Sistematik tekrarlarla öğrendiklerimizi otomatik olarak anlayıp konuşma becerisi kazanıyoruz.

Sekizinci bölüm derslerini grup olarak aşağıdaki download linkine tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ama mini hikaye dersimizi ayrı olarak dinlemek isterseniz aşağıdaki play butonuna dokunmanız yeterlidir.

Extra dersinde, dinlediğimizi anlama becerimizi geliştiriyor, İngilizce kelime bilgimizi çok hızlı ilerletiyoruz. Bu derste kelimelerin anlamlarını tek tek açıklamak yerine cümlelerin anlamlarını öğreniyoruz. Böylece, bilimsel araştırmalar tarafından ortaya konulmuş çok güçlü phrase tekniğinden faydalanıyoruz. Sekizinci bölüm extra dersini de mp3 ve pdf dosyası olarak aşağıdaki download linki ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bu dersleri indirmeden şimdi dinlemek isterseniz aşağıdaki play butonuna tıklayın.

Rahat İngilizce İndir (Ücretsiz İngilizce pratik dersleri)

Rahat İngilizce eğitim seti içerisinden 2. Bölüm derslerini mp3+pdf dosyaları olarak bilgisayarınıza indirmek için şu yazımızı inceleyebiirsiniz: https://www.rahatingilizce.com/ingilizce-basit-cumle-yapisi-mp3pdf-indir

Rahat İngilizce Eğitim seti, başlangıç ve orta seviye için çok faydalı bir eğitim programıdır. Yukarıda ücretsiz olarak paylaştığımız bir bölüm ders formatında hazırlanmış olan toplam 20 bölümün tamamını bilgisayarınıza indirmek için setimizi şimdi satın alabilirsiniz.

Üstelik ücretsiz bonus derslerimiz ve indirim kampanyamızla (kısa bir süre için 197 TLRahat İngilizce seti şimdi daha avantajlı. Hemen aşağıdaki butona tıklayıp güvenli ödeme sayfasına giderek derslerimizi satın alın ve istediğiniz yerde, istediğiniz zaman derslerimizi dinleyerek kolay İngilizce öğrenmeye şimdi başlayın.

satin-al

Paylaşmak Güzeldir: