İade ve Geri Ödeme

Rahat İngilizce eğitim seti, sadece internet üzerinden (www.rahatingilizce.com) satılmaktadır. Set içerisindeki dersler mp3 (audio) ve pdf formatındaki dijital dosyalardan oluşmakadır. Rahat İngilizce eğitim seti, tamamen dijital bir ürün olduğu için, niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünlerdendir.

Tüketici kanununda belirtilen cayma hakkı maddesi, Rahat İngilizce dersleri gibi dijital ürünleri kapsamamakta olup, CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER ifadesiyle ayrıntılı olarak aşağıdaki gibi açıklanmıştır:

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

-Taşınabilir Bilgisayar ve Masaüstü Bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
-Her türlü yazılım ve programlar
-DVD, VCD, CD ve kasetler
-Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)
-Hür türlü kozmetik ürünleri
-Telefon kontör siparişleri
Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler ( ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında, açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arz edebilen ürünler örn : kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler (kulak içi veya kulak üstü kulaklık vs. ), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünlerin iadesi mümkün değildir.

İngilizce Öğrenme Garantisi

Rahat İngilizce eğitim seti ürünümüz için, yukarıda açıklanan sebeplerden dolayı ürün iadesi ve geri ödeme kabul edemiyoruz. Ancak bu durum, derslerimizin kalitesinin ve faydasının arkasında durmadığımız anlamına gelmez.

Rahat İngilizce eğitim setini satın alıp, set içerisinde bulunan ders çalışma rehberinde tarif ettiğimiz şekilde çalıştığı halde, derslerimizin kendisi için faydalı olmadığını ifade edenlere, vergi ve yasal kesintiler düşüldükten sonra, ürünün satış fiyatının 2/3’ü (üçte ikisi) kadar para iadesi yapılacaktır. 

Ders çalışma rehberinde her bölümün en az 4-5 gün çalışılması gerektiği belirtilmektedir. Buna göre, set içindeki toplam 20 bölümün her biri en az 4-5 gün boyunca, günde en az bir saat çalışılmış olmalıdır.

Müşteri, satın alma işleminden en az 80 gün (20 bölüm x 4 gün) sonra, yukarıda belirtilen şartları yerine getirdiği halde hiç İngilizce öğrenemediğini veya mevcut İngilizce seviyesini geliştirmediğini yazılı ve imzalı bir taahhütname ile tarafımıza ulaştırmış olmalıdır. Müşterinin bu başvurusundan sonra, gerekli incelemeler yapılarak, iade tutarı en geç 10 gün içerisinde, müşterinin vereceği bir Iban numarasına (Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde bulunan bankalara) transfer edilecektir.

Paylaşmak Güzeldir:

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.