İngilizce öğrenmek için kursa gidecek zamanınız yoksa veya binlerce lira ayırmak için maddi durumunuz elverişli değilse sizin için en makul çözüm evde İngilizce öğrenmek olacaktır. Aslında kursa bile gitseniz, akıcı İngilizce konuşma becerisi kazanmak için orada gördüğünüz teorik eğitim yeterli olmayacaktır.

Dil eğitiminde ülkemizdeki en büyük eksiklerden biri pratik eksikliğidir. Okullarda ders kitaplarıyla öğretilen gramer ağırlıklı İngilizce dersleri, öğrencilerin belli bir seviyede İngilizce bilgisine sahip olmasını sağlasa da konuşma becerisini geliştirememektedir. Birçok özel kurslarda takip edilen yöntemler de okullardan çok farklı değildir.

Evde İngilizce Nasıl Öğrenilir

Günümüzde özellikle internetin yaygınlaşmasıyla birlikte her alanda olduğu gibi eğitim alanında da devrim niteliğinde gelişmeler yaşanmıştır. Evde İngilizce öğrenmek için de interneti kullanabilirsiniz. Youtube üzerinde her seviyeden yüzlerce İngilizce eğitim videoları bulup takip etmek, evde İngilizce öğrenmek için uygulayabileceğiniz en basit yöntemlerden biridir.

Evde kendi kendine İngilizce öğrenmek isteyenler için hazırladığımız Rahat İngilizce eğitim seti de özellikle dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmek için çok faydalı olacaktır.

Şimdi, yeni başlayanlar için sıfırdan İngilizce öğrenmeye uygun olarak hazırladığımız setimizle nasıl kendinizi geliştirebileceğinizi ayrıntılı olarak açıklayalım. Aşağıdaki videoda interaktif hikayelerle dinleme ve konuşma pratiği yapmanıza imkan veren derslerimizi nasıl kullanabileceğinizi izleyelim.

Evde İngilizce öğren kendi kendine pratik yap konuş.

İngilizce öğreniyorsunuz ancak çevrenizde pratik yapacak kimse yok mu? İngilizce konuşmaya çalıştığınızda utanıp geriliyor musunuz? O halde size harika haberlerimiz var…

Şimdi özel hikaye derslerimizle İngilizce konuşma pratiği yapabilirsiniz. Rahat İngilizce eğitim seti eğlenceli ve ilginç hikayeleri dinleyerek İngilizce öğrenmeniz için tasarlanmıştır.

Bu eğitim setinde dinleme dersleri vardır. Böylece her derste İngilizce anlama ve konuşmanızı geliştirebilirsiniz.

  • Sıkıcı ders kitaplarını
  • Gramer kurallarını
  • Ve okullarda uygulanan klasik metotları unutun.

Ayrıca İngilizce öğrenmek için pahalı kurslara gitmenize de gerek yok… Bizim mini hikaye derslerimizi kullanarak evde kendi kendinize İngilizce pratik yapabilirsiniz. Böylece duyduğunuz İngilizceyi otomatik olarak anlayabilecek ve akıcı İngilizce konuşabileceksiniz.

Ayrıca nerede ve ne zaman isterseniz pratik yapabilirsiniz. Yapmanız gereken, İngilizce pratik hikayelerimizi dinlemek ve kolay sorulara yüksek sesle cevap vermek.

Her dersin yazılı PDF dokümanı vardır. Dinlediğiniz her şeyi anlamak, kelimelerin yazılış ve telaffuzlarını görmek için dersleri dinlerken yazılı dokümanı takip edebilirsiniz.

Şimdi kendinizden emin ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşmak istiyorsanız, Rahat İngilizce pratik derslerini kullanın.

Nerede Nezaman istersen İngilizce öğren – Dersleri dinle pratik yap İngilizce Konuş

kendi kendine evde İngilizce öğrenmek

İstediğin yerde ve istediğin zaman dinleyerek İngilizce öğren. İnteraktif hikaye derslerini dinle ve kolay sorulara yüksek sesle cevaplar verip İngilizce konuşma becerisi kazan. 7’den 70’e herkes bu yöntemle akıcı İngilizce konuşmayı öğreniyor.

Sen de ücretsiz dersleri indir, en az 4-5 gün boyunca tekrarlı olarak dersleri dinle pratik yap ve konuş. Eğlenceli ve ilginç hikayelerimizi dinleyerek kolay İngilizce öğrenmek ve soru cevap yöntemiyle kendi kendine İngilizce konuşma pratiği yapmak için örnek dersleri mutlaka deneyin.

Videoda özel İngilizce pratik derslerimizi anlatan kısa bir animasyon izleyeceksiniz. Hemen ardından aynı animasyonu İngilizce olarak izleyeceksiniz. Yani ne kadar İngilizce dinlersek o kadar iyidir. Bakalım videonun İngilizce bölümünü tamamen anlayabilecek misiniz.

Ücretsiz örnek dersleri sitemizden indirebileceğiniz gibi, şuradaki videomuzun açıklama kısmındaki linkten de direk olarak dersleri indirebilirsiniz: https://youtu.be/xvmqaoJyDZw

Rahat İngilizce seti, yeni başlayanlar ve sıfırdan İngilizce öğrenmek isteyenlerin de kolayca anlayabilecekleri şekilde hazırlanmıştır (A1 A2). Ayrıca orta seviye arkadaşlarımız da mini hikaye derslerindeki soru cevap metodu ile kolay İngilizce öğrenme ve pratik yaparak konuşma becerisi geliştirme için derslerimizi kullanabilirler.

Her türlü soru ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. Arkadaşlar bu arada videomuzu beğenip, sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bize destek olduğunuz için teşekkür ederiz. Halen kanalımıza abone olmadıysanız hemen abone olun 😊 http://youtube.com/c/Rahatingilizceseti

English Easy Practice Course

Bu arada, yukarıdaki videoda izlediğiniz Türkçe animasyondan hemen sonra aynı tanıtım videosunun İngilizce versiyonu olduğunu fark etmişsinizdir. Evet Türkiye’de pek çok insanın kolay İngilizce öğrenmesine ve soru cevap metoduyla pratik yaparak İngilizce konuşma becerisi kazanmasına yardımcı olan derslerimizi tüm dünyada İngilizce öğrenmeye çalışan insanların hizmetine sunmuş olmanın gururunu yaşıyoruz.

Rahat İngilizce seti içindeki mini hikaye pratik derslerimizi English Easy Practice Course adı altında yeni bir eğitim seti olarak piyasaya sunduk. Böylece dünyanın her yerinden İngilizce öğrenmek, dinleme ve konuşma becerisini geliştirmek isteyenlere yardımcı olacağız. Tüm dünyaya hizmet veren sitemizi incelemek isterseniz:

englisheasypractice.com

 

Paylaşmak Güzeldir: