Rahat İngilizce olarak klasik yöntemlerden en büyük farkımız, ders kitapları okuyarak değil eğlenceli içerikler dinleyerek İngilizce öğrenmenizi sağlamaktır. Bu amaçla hazırladığımız mini hikayeleri tekrarlı bir şekilde dinleyip uyguladığımız özel soru cevap metodu sayesinden daha ilk derslerden itibaren konuşma egzersizleri yaparak etkili ve kolay İngilizce öğrenmenizi hedefliyoruz. Rahat İngilizce sisteminin dinleyerek ve konuşarak İngilizce öğrenme prensibini özetleyen bir video hazırladık. Videomuzu sosyal medyada paylaşmayı unutmayın 🙂

Yeni hazırlanan, Rahat İngilizce eğitim seti tanıtım filmimizi beğeninize sunuyoruz.

Merhaba, İngilizce öğrenmek neden önemlidir? İngilizce konuşabilmenin size sağlayacağı avantajları hiç düşündünüz mü?

Günümüzde internet sayesinde, bir tıkla dünyanın öbür ucundaki insanlarla iletişim kurabiliyoruz. Bu da küreselleşen dünyamızda; yeni insanlarla tanışmak, yeni iş fırsatları, iyi bir kariyerle daha çok kazanmak ve daha iyi bir yaşam için İngilizce öğrenmeyi gerektiriyor.

rahat-ingilizce-tanitim-filmiİngilizce öğrenmek için artık sıkıcı ders kitapları okumak, sınavlara girmek, testler çözüp gramer kurallarını ve kelime listelerini ezberlemek zorunda değilsiniz. Şimdi Rahat İngilizce sistemiyle hızlı ve kolay İngilizce öğrenebilirsiniz.

Eğlenceli ve akılda kalıcı hikayeler dinleyerek, kolay sorulara yüksek sesle cevaplar verip pratik yaprak ve konuşarak İngilizce öğrenebilirsiniz.

Artık klasik yöntemleri tekrarlayan kurslara binlerce lira vermenize ve zamanınızı boşa harcamanıza gerek yok. Günde sadece bir saatinizi ayırarak 3 ayda İngilizce konuşabilirsiniz.

Üstelik mp3 formatındaki derslerimizi isterseniz bilgisayarınızda, telefonunuzda veya mp3 çalarınızda dinleyerek, istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman İngilizce öğrenebilirsiniz. Şimdi Rahat İngilizce eğitim seti örnek derslerimizi indirin ve konuşarak öğrenmeye hemen başlayın.

www.rahatingilizce.com

İngilizce Konuşma Pratiği Nasıl Yapılır?

İngilizce Öğrenme ve Pratik Yapma İmkanı

Tags: ingilizce öğrenmek, konuşarak İngilizce öğren, rahat ingilizce
Paylaşmak Güzeldir :)