Rahat İngilizce İndirim Kuponu Uygulama Videolu Anlatım

İndirim!

Rahat İngilizce Eğitim Seti

487,00 

İngilizce öğrenmek için artık özel kurslara gidip binlerce lira vermenize gerek yok. Mini hikaye dinle ve cevapla yöntemiyle, pratik yaparak ve konuşarak İngilizce öğrenin.

Günde bir saatinizi ayırarak, derslerimizi bilgisayardan, telefondan veya mp3 playerdan dinleyerek kolay İngilizce öğrenin.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın!

Kolay ve eğlenceli hikayelerimizi istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman dinleyerek İngilizce öğrenin. Mini hikaye soru-cevap yöntemiyle İngilizce anlama ve konuşma becerinizi çok hızlı geliştireceksiniz.

Paylaşmak Güzeldir 🙂

Açıklama

Rahat İngilizce eğitim seti içerisinde toplam 20 bölüm bulunmaktadır. Her bölümde bir adet gramer, bir adet mini hikaye ve bir adet extra dersi vardır. Tüm dersler mp3 (audio) formatında dinleme ve bu derslere ait pdf formatında yazılı dokümanlardan oluşmaktadır. Ders çalışma rehberimizde, setimizden en yüksek faydayı sağlayabilmek için etkili çalışma sistemini adım adım açıkladık. Ayrıca çok faydalı İngilizce bonus derslerini de hemen indirip dinlemeye başlayabilirsiniz.

Derslerimiz dijital olduğundan, ödeme işleminden hemen sonra onları bilgisayarınıza indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğitim setimiz kitap veya CD şeklinde fiziksel bir ürün olmadığından kargo ile gönderilmemektedir.

Rahat İngilizce Eğitim Seti Nasıl Kullanılır?

Setimizden en yüksek faydayı sağlayabilmek için dersleri nasıl çalışmanız gerektiğini aşağıdaki videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Diğer video derslerimizi izlemek için Youtube kanalımız.

Dersleri İndir İngilizce Öğrenmeye Hemen Başla

Aşağıdaki butona tıklayınca açılacak güvenli ödeme sayfasında Rahat İngilizce setini kredi kartınızla satın alabilirsiniz. Ödeme işleminden hemen sonra dersleri indireceğiniz linkleri göreceksiniz. İndirme linkleri ayrıca mail adresinize de gönderilecektir.

599 TL Yerine

Şimdi Sadece 387 TL

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Rahat İngilizce Eğitim Seti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rahat İngilizce Eğitim Setini için şu an  güncel bir indirim kuponu bulunmamaktadır. İndirim talepleriniz için iletişim sayfamızdan bize mesaj gönderebilirsiniz.