Yeni bir hikaye ile İngilizce öğrenme ve pratik çalışmasıyla yine birlikteyiz. Şimdi İngilizce hikayemizi dinleyeceğiz ve ardından soru cevap yöntemiyle İngilizce konuşma çalışması yapacağız. Son olarak Extra bölümünde, dinlediğimiz cümlelerin Türkçe anlamlarını öğreneceğiz.

Bu çalışmayı tamamladığınızda;

  • İngilizce kelimeler öğrenmiş olacaksınız.
  • Dinleme alıştırması yaparak anlama becerinizi geliştireceksiniz.
  • Soru-cevap metoduyla İngilizce konuşma refleksi kazanacaksınız.

 

Bu çalışmadan en yüksek faydayı sağlamak için dersimizi tekrarlı çalışalım arkadaşlar. Birinci gün sorulara cevap vermeden sadece dinleyebilirsiniz. Sonraki günlerde doğru cevaplar açılmadan önce dersi durdurup cevapları yüksek sesle söylemeye çalışın. Haydi başlayalım.

İngilizce Öğrenme ve Konuşma Pratiği

Diğer video derslerimizi izlemek için Youtube kanalımız.

İngilizce öğrenme konusunda en iyi içerikler ilginizi çeken ve kolay olanlardır. Şimdi eğlenceli hikayeler dinleyerek etkili İngilizce öğrenin. Ücretsiz örnek dersleri indirmek için ana sayfamızdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz: Rahat İngilizce Öğren

İngilizce konuşma pratiği yapmak için, mini hikaye derslerinde kullandığımız soru-cevap yöntemini kullanabilirsiniz. İnteraktif İngilizce hikayeler dinleyin, kolay sorulara yüksek sesle cevap verin. Anlama ve konuşma becerinizi hızlı bir şekilde geliştirin.

İngilizce öğrenme ve konuşma pratiği

Extra bölümünde, mini hikaye derslerinde dinlediğiniz cümlelerin anlamlarını duyacaksınız. Böylece doğal olarak İngilizce kelimeler öğrenmenin kolaylığını yaşayacaksınız. Kısacası Rahat İngilizce eğitim seti ile dinleyerek ve konuşarak İngilizce öğreniyorum demek için videolarımızı ve derslerimizi kaçırmayın.

İngilizce Öğrenme ve Pratik Eğitim Seti İndir

Rahat İngilizce mini hikaye derslerinde kullandığımız, “soru-cevap” tekniği çok faydalı bir uygulamadır. İngilizceyi pratik yaparak, dinleyerek ve konuşarak öğrenmenize yardımcı olur.

İsteyen herkes İngilizce konuşmayı başarabilir. Fakat bunu sıkıcı ders kitapları okuyarak ve gramer kurallarına boğularak yapamazsınız. Akıcı İngilizce konuşma becerisi geliştirmek için, özel soru-cevap metoduyla hazırladığımız İngilizce hikaye derslerimizi kullanın.

Rahat İngilizce eğitim setimizde işte bu mini hikaye dinle ve cevapla tekniğini kullanıyoruz. Şimdi rahatingilizce.com sitemizden İngilizce setimizi satın alıp, mp3 dinleme + pdf dersleri bilgisayarınıza indirebilir ve İngilizce öğrenmeye hemen başlayabilirsiniz.

İngilizce öğrenme, uygulama gerektiren bir iştir. Bol tekrar ve uygulama olmadan akıcı İngilizce konuşmak mümkün değildir. Bu nedenle mini hikaye İngilizce derslerinde, öğrendiğiniz cümle yapıları ve yeni kelimeleri tekrarlı olarak dinlersiniz. Kolay sorulara cevaplar vererek de İngilizce konuşma pratiği yapmış olursunuz.

Özet olarak pratik ve kolay İngilizce öğrenmek, anlama ve akıcı konuşma becerilerinizi hızlı bir şekilde geliştirmek istiyorsanız mini hikaye derslerimizi kullanın…

Ücretsiz örnek dersleri indir

İngilizce konuşma pratiği uygulaması

İngilizce hikayeler dinle ve konuş

Sıfırdan İngilizce öğrenme rehberi

Tags: ingilizce hikayeler, ingilizce öğrenme, ingilizce pratik
Paylaşmak Güzeldir :)