Türkiye’de ve tüm dünyada üniversite okumanın ve hatta iyi bir geleceğe atılmanın ilk adımı olarak görülmesi ile İngilizce makale tercüme ihtiyacı da beraberinde ortaya çıkmaktadır. Çok geniş bir dil yelpazesinde ve çok geniş alanda profesyonel çeviri hizmeti sunan Çevirimvar çeviri merkezi, Türkiye’nin ya da dünyanın neresinde olduğunuz fark etmeksizin müşterilerine akademik çeviri hizmeti de sunarak, yalnız bırakmamaktadır. Siz de makale çevirisi, yüksek lisans tez bitirme çevirisi, CV çevirisi gibi akademik alanın çeşitli dallarından birinden çeviri hizmeti almak istiyorsanız, Çevirimvar çevir bürosu uzman kadrosu ile ve hızlı çeviri mottosu ile size beklediğinizden de fazlasını vermektedir.

7 Gün 24 Saat Akademik Çeviri Hizmeti

Acil akademik çeviri hizmeti ihtiyacınızda bile yanınızda olan çeviri bürosu Çevirimvar, 7 gün 24 saat çeviri siparişi alarak ve çeviri hizmeti vererek, acil durumlarınızda bile sizi yalnız bırakmamaktadır. Sistematik çalışma şekli ve her alana özel tercüman kadrosu ile her çeviriye aynı titizlikle yetişen Çevirimvar, akademik çeviri siparişleriniz için hızlı çeviri hizmeti ile de sizi yarı yolda bırakmamaktadır. Hızlı olmak adına kaliteli çeviri özelliklerinden ödün vermeyen Çevirimvar’ın öncelikli amacı çeviri kalitesi ve müşteri memnuniyetidir. Siz de İngilizce makale tercüme, tez çevirisi, proje çevirisi gibi ihtiyacınızda hiç düşünmeden Çevirimvar çeviri merkezinden güvenilir çeviri hizmeti alabilirsiniz. Sürekli akademik çeviri hizmeti ile acil durumlarda bile yanınızda olan Çevirimvar, akademik alanda her zaman bir tık uzağınızdadır.

Yeni Nesil Tercüme Bürosundan İngilizce Makale Tercüme Hizmeti

tercumeburosuYeni nesil tercüme bürosu olarak Çevirimvar, Türkiye’nin İlk ve Tek ISO Kalite Sertifikalarına sahip Online Tercüme Bürosu olarak ilerleyen teknolojiyi ve tercüme işini çok iyi birleştiren bir platformdur. Akademik çeviri siparişinizi online olarak, üç kolay adımda alan Çevirimvar, yine aynı şekilde teslim etmektedir. Ayrıca yeminli çeviri hizmeti de sunan Çevirimvar, bu hizmet için ekstra ücret talep etmemektedir. Siparişiniz başladıktan sonra sizi telefonda bekletmemek adına sipariş takip numarası ile online takip imkânı sağlayan Çevirimvar, akademik çeviri hizmeti almak için en kolay ve en güvenilir adrestir.

Tags: İngilizce çeviri
Paylaşmak Güzeldir :)