Son günlerde firmalar sür’atle büyüme gösterip global bir dünya şirketi olma yolunda, ürünlerini birçok ülkeye ihraç etmektedirler. Tıpkı Türkiye’de daha fazla potansiyel müşteriye erişip satışları ve karlılığı yükseltmenin yöntemi ilginç ve akılda kalıcı reklam projelerinden geçiyorsa, yabancı ülkelere ürün ve hizmet ihraç etmek adına da ilginç ve akılda kalıcı tanıtım projeleri yapmak son derece elzemdir.

İlginç ve akılda kalıcı reklam deyince akla, internette popüler reklam yapma yolu olan firma tanıtım kısa videoları gelir. Elbette yabancı ülkelere ürün ve hizmet satmak maksadıyla hazırlanan tanıtım video filmlerinin dili de İngilizce olmalıdır. Çok iyi bir reklam filmi ise kaliteli bir sunum metni, HD çekimler ve ayrıca işinin uzmanı tarafından hazırlanmış bir İngilizce seslendirme dosyasından oluşur.

İngilizce seslendirme, kurumların, kendilerini dünyaya entegre etmek ve de iyi anlatmak maksadıyla sıklıkla kullandıkları bir reklam metodudur. Eğer bölgesel bir firma olmanın dışında tüm dünyaya satış yapan bir şirket istiyorsanız, firmanızı tüm dünyanın ortak dili İngilizce ile tanıtmanız gerekir. Bundan ötürü de ana lisanı İngilizce olan profesyonel bir seslendirme sanatçısının senaryolarınızı okuması çok gereklidir.

İngilizce seslendirme sanatçılarıİngilizce yazdığınız reklam metinlerini, kendi dili Türkçe olan birisine de okutabilirsiniz. Fakat potansiyel müşterileriniz ile mükemmel bir frekans yakalayıp onlarla doğru bir iletişim kurabilmek için native denilen, konuşma dili İngilizce olan seslendirmenler tercih etmeniz son derece elzemdir. Mesele sadece sözcüklerin söyleniş şekli değildir. Bununla birlikte fonetik diksiyon becerisi ile cümle ve de kelimelere gerekli okuyuş hızı, vugular ve tonlamalar yalnızca ana dil düzeyinde gerçekleşebilir. Durum böyle olunca izleyici kitlesinde profesyonel bir imaj oluşturabilme adına, firma tanıtım filmi projelerinizin seslendirme ve İngilizce dublaj projeleri için, yerli Amerikalı yahut native British ses seçeneklerinden birini seçmeniz sizi ilk dakikalarda bir sıfır öne geçirecektir.

İster genel hatlarıyla firma tanıtımı yapmak amacıyla olsun, ister mal ve hizmetlerinizi tanıtmak için İngilizce seslendirme ihtiyaçlarınızda size hızlı ve kaliteli servisi en ucuz fiyatlarla sağlamak için Emir Medya olarak yanınızdayız. Profesyonel hizmetlerimizin yegane sebebi, sahasında uzman tecrübeli seslendirmenler ile çözüm ortaklığımızdır. Çok çabuk ve ayrıca uygun fiyatlı hizmet sağlamamızı ise belli seslendirme ajansları ile değil, doğrudan seslendirmenlerin kendisiyle iş birliği yapmamıza borçluyuz.

Yaygın olarak tercih gören İngilizce seslendirme stili, Amerikan aksanlı ve British aksanlı okumalardır. Seslendirilecek senaryonun manasına göre tempolu yahut yumuşak bir okuyuş isteyebilirsiniz. Bu zamana kadar birçok önemli çalışmada pek çok firma ve ayrıca reklam ajansına hizmet vermiş olmanın ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çalışmalarımızı tamamlamış olmanın memnuniyetini yaşıyoruz.

İngilizce Seslendirme Örnekleri

Bu arada en yaygın İngilizce seslendirme ihtiyacı olan çalışmaların başında;

  • IVR sanstral seslendirme
  • Firma tanıtım filmi
  • İngilizce dublaj
  • Whiteboard ve 2D animasyon tanıtım videoları
  • Explainer ve infografikler
  • Mobil uygulama videoları

Gibi çalışmalar sayabiliriz. Bayan yahut erkek seslendirme sanatçısı seçeneği, Amerikan veya İngiliz aksan seçeneği sipariş verme ve de fiyat hususunda teferruatlı bilgi edinmek için bu Emir Medya İngilizce seslendirme sayfasını inceleyebilirsiniz:

Tags: İngilizce dublaj, İngilizce seslendirme, seslendirme
Paylaşmak Güzeldir :)