Artık Rahat İngilizce eğitim seti içeriği, yeni eklenen bonus dersleriyle daha zengin. Amerikalı öğretmenler tarafından seslendirilmiş İngilizce dinleme derslerini, bol örneklerle hazırlanmış resimli gramer kitabını ve sürpriz bonusları, Rahat İngilizce dersleriyle birlikte bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Dinleyerek İngilizce öğrenmenin önemini her fırsatta vurguluyoruz. Dinlemek, en önemli hedeflerimiz olan İngilizce anlama ve konuşma becerisini geliştirmenin en iyi yoludur. Bu yüzden sizlere bol bol kolay ve ilginç içerikler dinlemenizi önemle tavsiye ediyoruz.

bonusRahat İngilizce setini satın alan arkadaşlarımıza daha çok İngilizce dinlemeleri için yeni bonuslarımızı hediye ediyoruz. Bu bonuslarımızın her biri İngilizce eğitiminizde size yardımcı olacak çok güçlü derslerdir. İlerleyen zaman içinde bonus derslerimize yenilerini eklemeyi ve setimizi daha önce satın almış olan arkadaşlara da yeni eklenen bonusları göndermeyi planlıyoruz. Şimdi bonus derslerimiz hakkında biraz daha ayrıntılı bilgi verelim.

Etkili İngilizce Öğrenmenin 7 Kuralı

Birinci bonusumuz; hızlı etkili ve kolay İngilizce öğrenmenin 7 kuralını anlatan 7 adet mp3 dersinden ve bu derslere ait 7 adet pdf kitapçıktan oluşuyor. Her kuralda, klasik İngilizce eğitiminde uygulanan hatalı öğrenme sistemine alternatif olarak geliştirilen çok etkili İngilizce öğrenme stratejilerini keşfedeceksiniz. Bu derslerimizi nasıl kullanacağınızdan biraz bahsedelim.

Rahat İngilizce Eğitim Seti ile birlikte indirdiğiniz bonusların iki özelliği bulunmaktadır. Birincisi, bu derslerle İngilizce dinleme ve okuma çalışmaları yapacaksınız.

İkincisi, bu dersleri anlamaya başladıkça kolay ve etkili İngilizce öğrenmek ve akıcı İngilizce konuşabilmek için uygulayabileceğiniz çok önemli teknikler öğreneceksiniz.

Bu derslerde okuyup dinlediklerinizi ilk başlarda anlamayabilirsiniz. Bu önemli değildir. Her gün bir bonus dersini seçip dinleyin ve aynı zamanda okuyarak takip edin. Böylece;

Yeni başlayan arkadaşlar, İngilizce konuşmalara kulak dolgunluğu kazanacaklardır. Her dilin ve İngilizce konuşmaların kendine has tonlamaları vurguları ve bir müziği vardır. Bu müziğe kulağınızı alıştırmak, İngilizceyi anlama becerinizi geliştirmek için sizde bir aşinalık kazandıracaktır.

Bonusları kullanarak, kelimelerin okunuşlarını ve yazılışlarını öğrenebileceksiniz. Bonus derslerini her gün sürekli olarak dinleyerek, konuşmalar arasındaki kelimeleri artık ayrıştırabildiğinizi fark edeceksiniz.

Bonus derslerini ilk dinlediğiniz zaman sözlük kullanmayın, sadece dinleyin ve yazıları okuyun. İkinci veya üçüncü dinlemeden sonra bilmediğiniz kelimelerin anlamlarına sözlükten bakmaya başlayabilirsiniz. Ama çok aşırıya kaçmayın. Her dinlediğinizde 4-5 kelime öğrenerek gidin. Tek seferde bütün kelimeleri ezberlemeye çalışmayın. Bonus derslerini bir iki dinlemeden sonra bırakmayın. Her dersi belki 10-15 kere dinleyin. Ne kadar çok dinlerseniz o kadar iyi olur.

Resimli İngilizce Gramer Kitabı

İkinci bonusumuz, İngilizce grameri analiz etmeden, bol cümle örnekleri ve resimlerle hazırlanmış pdf formatında bir İngilizce gramer kitabıdır. Toplam 44 sayfadan oluşan pdf formatındaki bu kitap, başlangıç ve orta seviye için uygundur.

Sürpriz Bonuslar

Üçüncü olarak, Amerikalı öğretmenlerce hazırlanıp seslendirilmiş olan mini hikaye soru cevap derslerini sizlere hediye ediyoruz. Rahat İngilizce seti olarak bizim de kullandığımız soru cevap tekniği, İngilizce konuşma becerisini geliştiren en önemli çalışma tekniğidir. Bir başka ifadeyle, mini hikaye soru cevap dersleri; konuşarak İngilizce öğrenebileceğiniz, dinlerken pasif durumda olmayıp interaktif olarak, uygulama ve pratik yaparak İngilizce öğrenebileceğiniz derslerdir.

Birkaç bölüm olarak paylaştığımız sürpriz bonuslarımız grup dersleridir. Her bölümde bir adet İngilizce dinleme dersi bulunur. İngilizce kelimelerin yine İngilizce olarak açıklandığı bir adet vocabulary dersi ve bir adet mini hikaye dersi vardır. Bazı bölümlerde gramer çalışmadan otomatik olarak grameri doğru kullanmayı öğrenebileceğiniz Point Of View dersleri de bulunmaktadır. Yazımızın başında belirttiğim gibi bu bonuslara zamanla yenilerini eklemeyi ve daha önce setimizi satın alan arkadaşlara sonradan eklenen bonusları göndermeyi planlıyoruz.

Kısaca özetlemek gerekirse, Rahat İngilizce eğitim setimiz yeni eklenen bonuslarla daha kapsamlı ve daha güçlü hale gelmiştir. Tıpkı Rahat İngilizce derslerimiz gibi, bonus derslerini de satın alma işleminden hemen sonra bilgisayarınıza indirebileceksiniz. Şimdi Rahat İngilizce eğitim setini hediye bonuslarla birlikte indirin ve kolay İngilizce öğrenmeye hemen başlayın.

İlgili Yazılarımız:

Tags: etkili ingilizce, ingilizce dersleri, ingilizce eğitim seti, ingilizce seti indir, rahat ingilizce
Paylaşmak Güzeldir :)