Rahat İngilizce eğitim setini ve ücretsiz mail kursunu yayına alala henüz bir ay bile olmadı. Bu süre içerisinde sizlerden çok olumlu geri dönüşler alıyorum. Tabi bu beni çok mutlu ediyor. Bu yorumları genellikle mail kursumuza katılan arkadaşlardan alıyorum. Bunlardan bazılarını, yorumu gönderen katılımcımızın hoş görüsüne sığınarak sizlerle paylaşmak istiyorum. Aşağıda sayın Ahmet Bey’in göndermiş olduğu maili ve benim kendisine yazdığım cevabı bulabilirsiniz. Sizlerden de bu tür yorumlarınızı bizimle paylaşmanızı rica ediyorum. Bana destek olduğunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Ahmet Bey’in Yorumu:

FATİH Bey SELAMLAR.  Çalışmalarınız çok güzel ve çok ÖZVERİLİ çalışmalar olmuş. Ders çalışma rehber ve klavuzluğunuzda çok yararlı ve gerçekçi olup takdire şayandır. Bu güzel çalışmalarınıza bence çok ama çok önemli olan bir konuyu ilave etmenizi temenni ederim. Rehberinizde de belirttiğiniz üzere yabancı dili en kolay öğrenen çocuklar olduğu gerçeğinden yola çıkarak ingilizce seslendirmelerin 07-12 yaş arası yabancı ülke doğumlu çocuklar tarafından seslendirilmesi türkçe seslendirmeninde yine Türkiye doğumlu aynı yaş aralığına sahip çocuklar tarafından seslendirme yapılması sağlayabilirseniz inanılmaz bir başarı elde edeceğinizi düşünüyorum.Böyle bir çalışmayı sağlayabilirseniz MEB tarafından Türkiye geneli için satın alınacağını garanti ederim.Böyle bir çalışmaya bütün diller için çok ihtiyaç var. İYİ ÇALIŞMALAR.

Cevabımız:

Ahmed Bey Merhaba. İlginiz ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Rahat İngilizce eğitim setini; çocuklara yönelik değil, yetişkinlere yönelik hazırladık. Elbette okuma yazmayı öğrenmiş 8-9 yaşından büyük çocuklar da setimizden istifade edebilir.

İlerleyen zamanlarda, sadece çocuklara yönelik bir eğitim seti hazırlama düşüncemiz var. Bu seti hazırlarken sizin de önerdiğiniz gibi seslendirmeler için ana dili İngilizce olan çocuklardan istifade edilebilir. Ama şimdilik, yeni başlayan ve orta seviyedeki yetişkinlere İngilizce öğretmek için bu derslerle devam etmeyi düşünüyorum. Göstermiş olduğunuz ilgi için tekrar teşekkür ederim.

Selamlar, Fatih Erdem

Aşağıdaki yorum bölümünden siz de Rahat İngilizce sistemiyle ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşabilir, öğrenmek istediğiniz bir şey varsa, bana sorularınızı gönderebilirsiniz.

Tags: rahat ingilizce, rahat ingilizce yorumları, yorumlar
Paylaşmak Güzeldir :)