Rahat İngilizce Ücretsiz E-mail Kursu

ucretsiz-email-kursuHızlı ve kolay İngilizce öğrenmek ve akıcı konuşmak isteyenler için ücretsiz bir e-mail kursu hazırladık. Bu kursa katılarak İngilizce çalışmak ve öğrenmek için, klasik yöntemlerden çok farklı olarak tamamen yeni bir yaklaşım öğreneceksiniz. Bu ücretsiz kursta hızlı, kolay ve etkili İngilizce öğrenmenin ve duyduğunuz İngilizceyi hemen anlayıp otomatik olarak konuşabilmenin sırlarını öğreneceksiniz.

Sağ taraftaki formu doldurup ücretsiz e-mail kursuna üye olduğunuzda, öncelikle size bir onay maili göndereceğiz. Bu maildeki bağlantıya tıklayarak ücretsiz aboneliğinizi onaylar onaylamaz size birinci prensibimizi anlatan bir mail göndereceğiz.

İki saat içerisinde ücretsiz mp3 dinleme derslerinizi göndereceğiz. Sonra, 5 gün boyunca her gün bizden bir mail alacaksınız ve Rahat İngilizce sisteminin 5 prensibinden birini öğreneceksiniz. Biz bunlara aynı zamanda kolay ve etkili İngilizce öğrenmenin 5 prensibi diyoruz. Bize göre bir işteki başarıyı etkileyen en önemli faktörler şunlardır:

 • Neden yaptığımızı bilmek.
 • Nasıl yapacağımızı bilmek.
 • Çalışmak ve uygulamak. Bilmek yetmez, mutlaka uygulamak gerekir.

Rahat İngilizce e-mail kursuna katılarak öncelikle nedenlerimizi sorgulayacak, olumsuz inançlarımızdan kurtulacak ve ihtiyaç duyduğumuz motivasyonu nasıl sağlayabileceğimizi öğreneceğiz. Daha sonra klasik İngilizce eğitiminde maruz kaldığımız yanlış teknikler yerine, hangi doğru teknikleri kullanmamız gerektiğini öğreneceğiz. Böylece, İngilizce kelimeleri nasıl daha hızlı öğrenip daha uzun zaman hatırlamayı öğreneceğiz. Grameri nasıl doğru bir şekilde kullanacağımızı ve kafamızda Türkçe düşünüp sonra tercüme etmeden otomatik olarak İngilizce düşünüp konuşabilmenin yollarını, tekniklerini öğreneceğiz.

Güncelleme: Ücretsiz e-mail kursu programımız kapanmıştır. Onun yerine bu programda paylaştığımız içerikleri sitemizde sizlerle paylaşmaktayız. Yani artık gün ve gün e-mail beklemenize gerek yok. Aşağıdaki linklerden e-mail kursumuzda paylaştığımız derslerimize ve yazılarımıza hemen erişebilirsiniz.

Ücretsiz E-mail Kursu Dersleri:

Ücretsiz İngilizce Dersleri İndir:

Paylaşmak Güzeldir :)

53 Yorumlar

 1. mürdem

  En kısa sürede İngilizce örenmek istiyorum.

  Yanıtla
 2. serpil

  kolayca ingilizce ögrenmek istiyorum

  Yanıtla
  • Fatih

   Merhaba Serpil, Rahat İngilizce ücretsiz e-mail kursumuzda kolay İngilizce öğrenme tekniklerini keşfedeceksiniz. Ama bu teknikleri bilmek yetmez, uygulamak şarttır. Başarılar dileriz…

   Yanıtla
   • selma

    Merhabalar programı dun satın aldık. Gramer extra ve mini hikayeleri sırasıyla nasıl çalışıcaz öğrenebilir miyim?

    Yanıtla
    • Fatih

     Selma Hanım, öncelikle setimizle birlikte indirdiğiniz Ders çalışma rehberini dikkatlice okuyun. Orada adım adım derslerimizi nasıl çalışmanız gerektiğini açıklamıştık. Kısaca ifade etmek gerekirse önce gramer, sonra mini hikaye ve en son extra dersini dinleyin. Ancak ikinci günden sonra ihtiyaca göre gramer ve extra dersini dinlemeyi bırakabilirsiniz. Bunun yerine 3,4 ve 5. günlerde mini hikaye dersini günde en az iki kere dinleyin. Sorulara yüksek sesle cevap vermeye çalışın.

     Yanıtla
 3. yucel

  su an pıre ınter toplamak ıstıyorum bu arada bu konuda benı yonlendıren ter deyım ama kendıme extra
  bılgı toplamak ıstıyorum bu konuda

  Yanıtla
 4. nurullah

  Mrblt.bnm cok acil ingilizce ogrenmem gerekiyp ltfen.yardimci olurmusunuz

  Yanıtla
  • Fatih

   Merhaba Nurullah, çok acil İngilizce öğrenmek için bir an önce başlayıp her gün düzenli olarak İngilizce çalışmanız gerekir. Bizim Rahat İngilizce derslerimizle başlayabilirsiniz. Derslerimizi günde 2 saat dinleyerek hızlı ve kolay İngilizce öğrenebilirsiniz.

   Yanıtla
 5. sercan

  Kurslari tavsiye edermisiniz?

  Yanıtla
  • Fatih

   Merhaba Sercan, piyasadaki İngilizce kurslarının çoğu, maalesef okullarda uygulanan klasik yöntemleri tekrarlamaktan başla bir şey yapmıyorlar. Size bazı ders kitapları verip, hızlı hızlı bu kitapları bitirmeye çalışıyorlar. O yüzden kurları pek tavsiye etmiyorum. Ama eğer ders kitaplarının kullanılmadığı, bol bol dinleme ve konuşma yapabileceğiniz kurslar bulursanız bunlara katılmanızı önerebilirim. Bu tip kurslar da diğerlerine göre çok pahalı olabilir. Bu konuda ayrıntılı bilgi için “Kursa gitmeden İngilizce Öğrenmek” başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

   Yanıtla
 6. salise

  Merhaba fatih bey ücretsiz email kursunuza üye oldum fakat ücretsiz dersleri indiremedim telefondan nasıl indirebilirim.?

  Yanıtla
  • Fatih

   Merhaba Salise, kolay indirilebilmesi ve tasnif edilebilmesi için derslerimizi winrar programıyla arşivleyerek gönderiyoruz. İndirdiğiniz dosyalar içinden mp3 ve pdf derslerini çıkarabilmek için winrar veya winzip programlarından birinin bilgisayarınızda yüklü olması gerekiyor.
   Dersleri bilgisayara indirdikten sonra bu şekilde çıkarıp telefonunuza transfer edebilirsiniz.
   Derslerimizi direk olarak telefona indirmek için, Android ve ios işletim sistemi kullanan telefonlarda File master isimli ücretsiz bir uygulama kullanmanızı öneriyoruz. Böylece dersleri telefona veya tablete direk indirebilir ve açabilirsiniz.

   Yanıtla
 7. world

  Merhabalar past perfect cikacak mi kampanya devam ediyor mu

  Yanıtla
  • Fatih

   Sorunuzu anlamadım. Biraz daha açık ifade edebilir misiniz lütfen.

   Yanıtla
 8. Oğuzhan

  kelime ezberlemede hiç bi sıkıntım yok bu sizce kelime açısından işimi kısa ve daha iyi tutar mı?
  bide ingilizce öğrenmek için can atıyorum.
  filmlerin türkçe çıkması için aylar beklemek,
  müziklerin ne dediğini bilmemek,
  ingilizce paragraf okurken boş bakmak,
  ve ingilizce yapamama teredtütünden bıktım.
  umarım sayenizde ingilizcem gelişir.

  Yanıtla
  • Fatih

   Merhaba Oğuzhan, İngilizce kelimeleri öğrenmeye yatkın olmanız mutlaka size extra fayda sağlayacaktır. Sizin de bahsettiğiniz gibi İngilizce öğrenmek bir çok konuda size avantajlar ve kolaylıklar sağlayacaktır. Hızlı ve kolay İngilizce öğrenme konusunda paylaştığımız bilgileri öğrenip uygulamak için sitemizdeki diğer yazılarımızı da mutlaka okumanızı öneriyorum. İngilizce eğitiminizde başarılar dilerim.

   Yanıtla
 9. xeyal

  en kisa surede ingilizce konusmak itiyorum

  Yanıtla
  • Fatih

   Merhaba xeyal, en kısa sürede İngilizce konuşmanın anahtarı bol bol dinlemek ve düzenli olarak İngilizce çalışmaktır. Tabi ki doğru tekniklerle çalışarak çok daha hızlı ve kolay İngilizce öğrenebilirsiniz. Bu teknikleri de ücretsiz email kursumuzda ve sitemizde yayınladığımız yazılarımızda keşfedebilirsiniz.

   Yanıtla
 10. feride

  merhaba ben nasil konusa bilirim ingilisce cumle nasil kurabilirim.

  Yanıtla
  • Fatih

   Merhaba Feride, kolay içeriklerden başlayarak bol bol İngilizce okuyun ve dinleyin. İngilizce öğrenmeye iyi bir başlangıç yapmak için bizim Rahat İngilizce eğitim setimizi kullanabilirsiniz.

   Yanıtla
 11. adullAH

  egitim setini aldım 20 dk önce ve indidım ama bi sorum var BÖLÜM 6 TIYI 4 GUNDEMİ BİTRECEGİZ ,TEMEL BİLGİLERİ 4 GÜNDEMİ BİTECEK BU ARADA BU SETİ ALMIYANLAR DURMANIZ HATA EMEN ALIN BN KURSTA A1,A2 ALIYOM BANA YETERSİZ GELİYO TEŞEKKÜRLER FATİH HOCA

  Yanıtla
  • Fatih

   Merhaba Abdullah, hayırlı uğurlu olsun. Normalde her bölümü 4-5 gün boyunca çalışmanızı öneriyoruz. Ancak bildiğiniz konuları daha hızlı geçebilirsiniz. Şu yöntemi uygularsanız çok daha iyi olur; her bölümün mini hikayesindeki sorulara hızlı cevap verebilecek duruma gelinceye kadar o bölümü dinleyin. Eğer sorulara halen doğru ve hızlı cevap veremiyorsanız dinlemeye devam edin. Yeterince hızlı cevap verebildiğiniz zaman bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.

   Yanıtla
 12. abdullAH

  hocam mesela mini hikayeleri açıp onları bir kagıda yazadıktan sonra dinlersek uygun olurmu?

  Yanıtla
  • Fatih

   Mini hikayeleri yazmanıza gerek yok. Zaten tüm derslerin yazılı dosyaları mevcut. Dersleri dinlerken aynı zamanda okuyarak da takip etmeniz faydalı olacaktır. Böylece İngilizce kelimelerin yazılış ve telaffuzlarını öğrenmiş olacaksınız.

   Yanıtla
 13. ugur

  gercekten ulkemızde bu sekılde calısmaların yapıldıgı gormek gurur verıcı umarım ıhtıyacı olanlara buyuk faydaları dokunur saolun

  Yanıtla
  • Fatih

   Çok teşekkür ederiz Uğur Bey, sizlerin ilgi ve desteklerinizle daha çok insana faydalı olmayı umuyoruz. Sizler de sağolun.

   Yanıtla
   • Esat

    E kurs

    Yanıtla
 14. ayşe

  ben bu ücretsiz kursa katıldıktan sonra ücrete tabi olunuyo mu ?

  Yanıtla
  • Fatih

   Hayır ücretsiz kursumuza katıldıktan sonra ücrete tabi olmuyor.

   Yanıtla
 15. Elgun

  Merhabalar!
  öncelikle sunduğunuz dersler için sizlere çok çok teşekkür eder,yaptığınız güzelliklere göre Allahdan karşılık olmasını dilerim!Hocam ben dersleri mp3 olarak telefonuma (android) indirmek istiyorum,rarlab adlı ücretsiz proğramı indirmişim,fakat bu sitede indirme bağlantısını bulamıyorum.Lütfün yardım edermisiniz?!
  önceden teşekkürler..
  Çalışmalarınızda başarılar dilerim

  Yanıtla
 16. ümmet korkmaz

  kayıt olamıyorum

  Yanıtla
  • Fatih

   Mail adresiniz kaydedilmiştir. İyi çalışmalar.

   Yanıtla
 17. Muhammet

  Selamun aleykum hocam..Ben lise 3e gidiyorum ve İngilizce öğrenmeyi çok istiyorum..Ancak kelime bilgim oldukça zayıf …kelime darcigimi geliştirmek için ne yapabilirim… şimdiden teşekürler…

  Yanıtla
 18. Muhammet

  Selamun aleykum hocam ben lise3e gidiyorum.. İngilizce öğrenmeyi çok istiyorum ancak kelime darcigim çok zayıf geliştirmek için ne yapabilirim…

  Yanıtla
  • Fatih

   Merhaba Muhammet, İngilizce kelime dağarcığını geliştirmek için bol bol İngilizce okuyup dinlemenizi öneriyoruz. Bunu yaparken, çok zor dersleri ve İngilizce ders kitaplarını kastetmiyoruz. İlginizi çeken konulardaki kolay içerikleri bulup onları okuyun ve dinleyin. Bir de tekrarlı çalışmak çok önemli. Yani bir parçayı sadece bir kere okumayın. İlk okuduğunuzda yeni İngilizce kelimelerin anlamlarını sözlük yardımıyla bulup not alın. Sonra aynı parçayı tekrar okuyun ve dinleyin. Bir iki gün sonra aynı parçaya geri dönün ve tekrar okuyup dinleyin.

   Bir başka teknik de, tek kelimelere odaklanmak yerine phrase dediğimiz kelime grupları ve cümleciklere odaklanın. Bu konuyla ilgili Rahat İngilizce ikinci prensibini okuyabilirsiniz.

   Yanıtla
 19. aptullah

  merhaba ben ıngılızce yı öğrenmek ıcın ucretsız mı ucretlı mı dıye yazıyıom sıze ne kadar dıyecektım bana ıngılızce cok lazım ve ıstıyorum

  Yanıtla
 20. neşe

  merhaba. ücretsiz kursunuza üye olmak istiyorum ancak hata veriyor. ne yapmalıyım?

  Yanıtla
 21. İbrahim

  Merhaba, email formunuzu göremedim. Ben de katılmak istiyorum. Buraya emailimi yazsam olur mu? Teşekkürler.

  Yanıtla
  • Fatih

   Merhaba İbrahim. email kursumuzu kaldırdık. Bunun yerine orada paylaştığımız içerik ve dersleri sitemize aktardık. En alt bölümde KOLAY İNGİLİZCE başlığı altında bir takım prensipler göreceksiniz. Bunları okuyup öğrenebilir ve yine Sevilen Yazılar başlığı altında örnek mp3 derslerimizi indirebileceğiniz bağlantıları bulabilirsiniz.

   Yanıtla
 22. Hüseyin

  merhaba!
  ücretsiz kursunuza üye olmak istiyorum, peki nasıl üye olucam?

  Yanıtla
 23. ELİf

  ücretsiz email kursuna kaydolmak istiyorum memnun kaldığım takdirde setinizi almayı düşünüyorum. seviyemi tam bilmiyorum ama ingilizce konuşmak ve yds sınavına hazırlanmak için ingilizce eğitimi almalıyım. bu eğitim paketini öneriyor musunuz?

  Yanıtla
  • Fatih

   Elif merhaba, ücretsiz mail kursumuzu kapattık, bunun yerine ücretsiz derslerimizi sitemizde paylaşmaya karar verdik. Rahat İngilizce birinci bölüm derslerini ücretsiz olarak şu linkten indirebilirsiniz: https://www.rahatingilizce.com/ingilizce-basit-cumle-yapisi-mp3pdf-indir

   Setimizdeki mini hikaye derslerini tekrarlı olarak dinleyip, soru-cevap yöntemiyle pratik yaparak İngilizce seviyenizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca bu set ile bir çok İngilizce kelimeler ve cümle yapılarını çok iyi öğreneceksiniz. Bu da Yds ve diğer sınavlar için size oldukça faydalı olacaktır.

   Yanıtla
 24. Nalan Boyana

  Biraz biliyorum ama akıcı konuşmak çok istiyorum

  Yanıtla
  • fatih erdem

   Merhaba Nalan, akıcı İngilizce konuşmanın formülü bol tekrarlı İngilizce dinlemek ve konuşma pratiği yapmaktır. Bunun için Rahat İngilizce eğitim seti derslerimizi kullanabilirsiniz.

   Yanıtla
 25. YUNUS EMRE KALKAN

  Gönder gelsin 🙂

  Yanıtla
 26. Emre yılmaz

  Mail kursu

  Yanıtla
 27. ergun güzel

  sanırım bi yerden başlamak en iyi iyisi aslına bakarsanız seneden 3 sefer min8 gün olmak koşulu ile yurt dışında bulunuyorum lise üniversite hazırlık olsun ingilizce gördüm kendimde eksik gördüğüm noktalar cümle yapısını tam olarak kuramamak yada türkçe gibi düşünmek ve konuşmak istemek olduğumdan dolayı toplantı olsun misafir olsun devamlı sessiz kalıyorum.Konuşulan genellikle mesleğim ile alakalı olan yerlerin bir çoğunu anlıyorum.günümün 2 saatini yolda geçiriyorumve arabada dinlenirmi yada bu şekilde öğrenilebilirmi yada azda olsa katkısı olurmu diye düşünüyorum.bu konundaki fikirlerinizi merak ediyorum ve bilgi sahibi olmayı istiyorum

  Yanıtla
  • fatih erdem

   Ergun Bey merhaba, sizin seviyenizdeki arkadaşlarımız için Effortless English sisteminin Power English setini ve Learn Real English setini kullanmalarını öneriyoruz.

   Bu setlerde bulunan mini story derslerini tekrarlı olarak dinleyip, derste uygulanmakta olan soru-cevap metodu ile konuşma pratiği yapabilirsiniz. Arabanızda mp3 çalar varsa dersleri arabanızda da rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Size önerim, derslerin tamamını değil de, her hafta bir bölümü arabanızda yolculuk yaparken sürekli ve tekrarlı olarak dinleyin. Mini story derslerinde hocanın sorduğu sorulara, yüksek sesle cevaplarınızı söyleyin. Eğer ilk dinlediğinizde cevapları söyleyemezseniz hiç önemli değil, sadece dinleyin. Zaten hoca soruları sorduktan bir süre sonra doğru cevapları da söylüyor. Daha sonraki dinlemelerinizde hocadan önce cevabı söylemeye çalışın.

   Bu sistemle çalışarak bir kaç hafta içinde kendinizdeki gelişmeyi fark edeceksiniz. Yukarıda paylaştığım linklerde set içinden örnek bir bölümü indirebilirsiniz. Böylece seti satın almadan önce dersleri denemiş olursunuz.

   Yanıtla
 28. Selçuk

  email derslerinizi merak ediyorum

  Yanıtla
  • fatih erdem

   Merhaba Selçuk, email kursumuzu bir süre önce kapattık ve bu kursun içeriğini sitemizde yayınlamaya başladık. Bu sayfanın en altında “Kolay İngilizce” başlığı altında prensipler olarak hızlı ve kolay İngilizce öğrenme tekniklerini paylaştık. Bunları incelemenizi tavsiye ederim. Birinci prensibimizi okumak için şu bağlantıya tıklayabilirsiniz “Neden İngilizce öğrenmek istiyorum

   Yanıtla

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir