Rahat İngilizce affiliate (satış ortaklığı) programıyla internetten para kazanmak ister misiniz? Rahat İngilizce setini websiteniz, blogunuz, mail listeleriniz, facebook ve twitter gibi sayfalarınızda tanıtarak para kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, ücretsiz satış ortaklığı programımıza katılarak size özel bağlantıyı kullanarak İngilizce eğitim setimizin tanıtımını yapmak. Size ait linke tıklayarak sitemize gelen ve dijital ürünümüzü satın alan herkes size yüksek komisyonlar kazandıracaktır.

Rahat İngilizce eğitim seti, tamamen dijital bir ürün olup (mp3 dinleme dersleri ve pdf textler)  sadece internet üzerinden satılmaktadır. Derslerimizi satın alanlar, setin tamamını hemen bilgisayarlarına indirip çalışmaya başlayabilirler.

Affiliate (satış ortaklığı) komisyon oranımız %50 dir. Yani sizin referans linkiniz üzerinden gelen ziyaretçilerin yaptıkları her satın alma işleminin yarısı size komisyon olarak gönderilecektir. Şu anda Rahat İngilizce seti satış fiyatı kdv dahil 97 TL dir. Kdv ile stopaj tutarları düşüldükten sonra kalan net tutar satış ortaklarına ödenecektir.

Satış ortaklığı programımız şu anda kapalıdır!

Not: İlerleyen zaman içerisinde bu programı tekrar açtığımızda haberdar olmak isterseniz bu konuda bize email atarak bilgi vermenizi rica ederiz.

Satış Ortaklığı Kurallarımız:

Aşağıdaki durumların tespit edilmesi halinde affiliatelerin ortaklıkları iptal edilecek, kazandıkları komisyonlar ödenmeyecektir.

  • Spam kesinlikle yasaktır.
  • Genel ahlak kurallarına aykırı sayfalarda tanıtım yapmak yasaktır.
  • Rahat İngilizce anahtar kelimesini domain içerisinde ve ücretli reklamlarda kullanmak yasaktır.

Pazarlama Araçlarımız:

Tanıtım Videolarımız:

 

Bannerlar:

468×60

468x60

 

 

banner-468x60

 

 

300×250

banner-300x250

 

 

 

 

 

banner-300X250 (1)

 

 

 

 

 

 

 

335×280

banner-335-280

 

 

 

 

 

 

 

 

300×300

 

banner-300X300

 

 

 

 

 

 

 

 

160×600

banner-160x600

160x600

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

120×600

banner-120x600

 

 

 

 

 

İlerleyen zamanlarda daha çok pazarlama araçlarını bu sayfaya ekleyeceğiz.

Affiliate – satış ortaklığı programımızla ilgili soru ve görüşleriniz için bize destek@rahatingilizce.com mail adresine yazabilirsiniz.

Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

 

Paylaşmak Güzeldir :)