Rahat İngilizce sistemi ve İngilizce eğitim setimizle ilgili en çok sorulan ve merak edilen konuları, sıkça sorulan sorular sayfamızda paylaşmıştık. Ancak zaman zaman site ziyaretçilerimizden veya ücretsiz mail kursu abonelerimizden bazı mailler alıyorum. Bu maillerde kullandığımız eğitim sistemi ve İngilizce setimizle ilgili sorular geliyor. Biz de bu sorulara, gelen mailleri yanıtlayarak cevap veriyoruz. Bu yazıda, herkes için faydalı olacağı düşüncesiyle bir kaç maili paylaşmak istiyorum.

Kazım Bey Soruyor:

İyi günler, ben ingilizce setini almak istiyorum. İçinde neler var ve kargo ödemeli oluyormu teşşekürler.

Bizim Cevabımız:

Merhaba Kazım, Rahat İngilizce eğitim setinin içinde 20 bölüm bulunmaktadır. Her bölümde bir adet gramer dersi, bir adet mini hikaye dersi ve bir adet extra dersi bulunur. Gramer derslerinde, İngilizcede en çok kullanılan konuları çok basit bir şekilde bol örneklerle anlatıyoruz. Mini hikaye dersimizde, öğrendiğimiz gramer konusuyla ilgili kısa hikayemizi dinliyoruz. Sonra hikayemizle ilgili bir çok basit sorular soruyoruz. Siz de bu sorulara cevap vererek İngilizce konuşma pratiği yapmış oluyorsunuz. Extra derslerimizde mini hikayemizin Türkçe anlamını açıklıyoruz. Böylece çok fazla sözlük kullanma ihtiyacı hissetmeden Mini hikayemizde kullandığımız cümlelerin anlamlarını tam olarak öğrenmiş oluyorsunuz. Setimizin içeriği ve derslerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve satın almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Tıkla

Bu sayfanın alt tarafındaki “satın al” butonunu tıklayıp güvenli ödeme sayfasına gideceksiniz. Bu sayfada isterseniz kredi kartınızla ya da paypal hesabınızla veya havale ile ödeme yapabilirsiniz. Ödemeyi yaptıktan hemen sonra setimizin tamamını bilgisayarınıza indireceğiniz download sayfasına gideceksiniz.

Derslerimiz tamamen dijital olduğundan (mp3 dinleme ve pdf okuma dokümanları) derslerin tamamını bilgisayarınıza indirip hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Böylece fazladan kargo ücreti vermenize ve kargo beklemenize gerek yoktur. Sormak istediğiniz her hangi bir konu olursa bu maili yatınlayarak bana yazabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarırm. Selamlar, Fatih Erdem

Ahmet Bey Soruyor:

Rahat İngilizce Setinin fiyatı nedir? Ne kadar zamanda öğrenirim? Boşuna para ve zaman vermek istemem. Sisteminiz ve dersleriniz etkili mi? Öylese beni ikna edin alayım. Deneme sürümünü bekliyorum. Beni arayın.

Bizim Cevabımız:

Ahmet Bey Merhaba, Sorularınıza cevap vererek başlayalım:

Rahat İngilizce eğitim setinin fiyatı 257 TL dir. Ne kadar zamanda İngilizce öğreneceğiniz ise;

  • Şu anki İngilizce bilginize
  • Bundan sonra İngilizceye ne kadar zaman ayıracağınıza
  • Her gün düzenli olarak en az bir saat ayırmaya hazır olup olmadığınıza göre değişir.

Biraz İngilizce temel bilgileriniz varsa, bizim setimizi de (ders çalışma rehberimizde belirttiğimiz gibi) düzenli olarak çalışırsanız (2,5 – 3 ayda) orta seviyenin üzerine çıkabilirsiniz. Sıfırdan başlıyorsanız bu süreye iki üç hafta daha ekleyebilirsiniz.

Setimizin içinde toplam 20 bölüm vardır. Her bölüm için en az 4-5 gün ayırmanızı istiyoruz. Yani 80-100 gün. Her bölüm içerisinde 3 adet dersimiz vardır. Gramer, mini hikaye ve Extra dersleri.

Ücretsiz mail kursumuza abone olan herkese deneme derslerini ücretsiz olarak gönderiyoruz. Ayrıca hızlı ve etkili öğrenme tekniklerimizi size mail olarak göndermeye devam ediyoruz. Ücretsiz derslerinizi indirip denemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın;

E-mail Kursu

 Deneme derslerinde gönderdiğimiz dersler, setimizin 6. Bölümüdür. Eğer siz sıfırdan başlıyorum bu dersler biraz ağır geldi derseniz, temel bilgiler derslerinin birinci bölümünü gönderebilirim. Dersleri denedikten sonra aklınıza takılan bir şey olursa, tekrar yardımcı olmak isterim.

Rahat İngilizce setinin tümünü bitirdiğinizde, günlük yaşamda kullanılan İngilizce konuşmaları rahat bir şekilde anlayabilecek ve kendinizi rahat bir şekilde ifade edecek kadar konuşabileceksiniz.

Mustafa Bey Soruyor:

Merhaba, Şu ana kadar hep ingilizce konuşmakla ilgili olarak türkçe anlatım olarak bilgi verdiniz. Fakat benim merakım nedir diyorsanız; konular nasıl işleniyor ve anlatılıyor, bunu göremedim. Daha önce de bilinçaltı diye bir mp3 seti istedim, parasını ödedim. Fakat boşa harcadığım bir para oldu. Bundan dolayı size tekrardan sormamdaki amaç budur. Ben 47 yaşında üniversitede öğr.gör. olarak çalışıyorum. Bana bu konuda nasıl yardımcı olacaksınız. Saygılarımla.

Bizim Cevabımız:

Mustafa Bey Merhaba, Ücretsiz deneme derslerimizi mail olarak gönderiyoruz. Size de gelmiş olması gerekiyor. Belki de önemsiz “posta klasörü”ne düşmüş olabilir. Her neyse ben aşağıda deneme derslerini indirebileceğiniz adresleri gönderiyorum. Bu derslerle birlikte ders çalışma rehberini de indirip, dersleri nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz.

Başlangıç seviyesi için Temel Bilgiler 1. Bölümü indirmek için: Tıklayın

Orta seviye için Rahat İngilizce 6. Bölümü indirmek için: Tıklayın

Konuları nasıl işlediğimizle ilgili kısaca bilgi vermek istiyorum. Önce gramer dersini dinliyoruz. İngilizcede en çok kullanılan cümle yapılarını bu dersimizde örneklerle açıklıyorum. Mini hikaye dersinde, gramer konusuyla ilgili hazırladığım kısa hikayemizi dinliyoruz.

Mini hikayemizi dinledikten sonra bu hikayeyle ilgili size pek çok sorular soruyorum. Sizden bu sorulara yüksek sesle cevaplar vermenizi istiyorum. Dersi dinlediğiniz ilk günlerde cevap veremeseniz de önemli değil, sadece dinleyin. Her bölümü en az 4-5 gün boyunca tekrarlı olarak çalışmanızı istiyorum. Böylece sonraki dinlemelerinizde sorulara cevap vererek, İngilizce konuşma refleksi kazanıyorsunuz.

Son dersimiz Extra’da mini hikayemizdeki cümlelerin önce İngilizcesini, sonra da Türkçesini söylüyorum. Böylece dinlediğiniz her şeyi anlamış, kelimelerin anlamlarını cümle bütünlüğü içinde öğrenmiş oluyorsunuz.

Yukarıdaki bağlantılara tıklayarak dersleri indireceğiniz download sayfalarına gideceksiniz. Dersleri denedikten sonra yorumlarınızı benimle paylaşırsanız sevinirim. Sormak istediğiniz başka bir şey olursa lütfen bana yazın. Selamlar, Fatih Erdem.

Tags: ingilizce eğitim seti, rahat ingilizce, rahat ingilizce yorumları
Paylaşmak Güzeldir :)