İngilizce Başlangıç Dersleri İndir

Bu sayfada, Rahat İngilizce Seti başlangıç dersleri olan temel bilgiler birinci bölümünü sizlerle ücretsiz olarak paylaşıyorum. Sitemizde yayınladığım yazılarda daha önce de bahsettiğim gibi, Rahat İngilizce seti içerisinde 20 bölüm vardır. Bunlardan ilk 4 bölüm İngilizce öğrenmeye sıfırdan başlayanlar için hazırladığım temel bilgiler dersleridir. Diğer 16 bölümü, temel İngilizce bilgisine sahip, başlangıç seviyesinden biraz daha ileri olan orta seviyedekiler için hazırladım.

İngilizce başlangıç mp3 dinleme dersleri indirŞimdi aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz temel bilgiler birinci bölümünde, İngilizce zamirler konusunu öğrenebileceğiniz bir gramer dersi bulunuyor. Bu öğrendiğiniz bilgileri pratik yaparak konuşarak pekiştirebileceğiniz bir mini hikaye dersimiz mevcuttur. Temel bilgiler bölümlerindeki mini hikaye derslerinde, tam bir hikayeyi anlayabilecek kadar gramer bilmediğimiz için, bir hikaye yerine, bazı cümleler dinleyecek ve bu cümlelerle ilgili sorduğum sorulara cevap vermeye çalışacaksınız.

Extra dersinde, mini hikaye dersimizde kullandığımız cümlelerin anlamlarını öğreneceksiniz. Bizim için önemli olan kelimelerin anlamlarını öğrenmek değil, onları duyar duymaz anlamak ve konuşurken otomatik olarak kullanabilmektir. O yüzden bu bölümdeki dersleri, en az 4-5 gün boyunca her gün tekrarlı olarak dinlemenizi istiyorum. Rahat İngilizce çalışma rehberinde (kullanma klavuzunda) derslerden maksimum faydayı sağlayabilmeniz için dersleri nasıl çalışmanız gerektiğiniz ayrıntılı olarak anlattık. Şimdi ücretsiz İngilizce başlangıç derslerini indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

İngilizce Başlangıç Dersleri İndir & Dinle!

bedava-ingilizce-dersleri-indir

Temel Bilgiler 1. Bölüm İndir!

Ders Çalışma Rehbiri İndir!

Rahat İngilizce eğitim seti, mp3 dinleme dersleri ve bu derslere ait pdf okuma dosyalarından oluşmaktadır. Yani setimiz tamamen dijital olduğundan, satın alma işleminden hemen sonra (tıpkı yukarıdaki ücretsiz dersleri indirdiğiniz gibi) bütün dersleri bilgisayarınıza indirip çalışmaya başlayabilirsiniz. Fiziksek ürünlerdeki gibi, kargo beklemenize ve ekstradan kargo masrafı yapmanıza gerek yoktur. Mp3 derslerinizi istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman, telefonunuzda, mp3 çalarda, arabada, evde, okulda, tatilde dinleyerek çalışabilirsiniz.

Derslerimizi şimdi satın almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak güvenli ödeme sayfamıza gidebilirsiniz. Bu sayfada kredi kartınızla 9 aya kadar taksit imkanıyla ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yaptıktan hemen sonra, full seti indirmek için indirme bağlantılarını göreceksiniz. Dersleri indirme linkleri ayrıca mail adresinize de gönderilecektir.

Rahat İngilizce Eğitim Seti Satın Almak İçin Tıklayın!

Paylaşmak Güzeldir :)

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir