Kurslar

Rahat İngilizce olarak, sizler için İngilizce eğitimi konusunda faydalı programlar hazırladık. Ücretli olan ve ortalama üç aylık bir çalışma programını kapsayan başlangıç setimiz başta olmak üzere, ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz, çok etkili İngilizce öğrenme yöntemlerini keşfedeceğiniz yayınlarımızı kısaca açıklayalım.

Rahat İngilizce Eğitim Seti

rahat-ingilizce-seti-5Bu program, okullardan biraz temel İngilizce bilgisi olanlar, sıfırdan İngilizce öğrenmek isteyenler yani yeni başlayanlar için hazırladığımız İngilizce eğitim setimizdir. Başlangıç seti de diyebileceğimiz bu program, mp3 formatında olan (audio) sesli derslerimizden ve bu derslerin yazılı halleri olan pdf formatındaki dosyalardan oluşur.

Kısacası, Rahat İngilizce seti ile, sadece dinleyerek hızlı ve kolay İngilizce öğrenebilirsiniz. Set içindeki derslerle ilgili ayrıntılı bilgi almak için: https://www.rahatingilizce.com/rahat-ingilizce-egitim-seti-baslangic

Learn Real English Eğitim Seti

learn-real-english-ingilizce-setiYıllarca okullarda İngilizce dersleri gördünüz. Bir sürü gramer kuralı ve kelime listeleri ezberlediniz. Belki sınavlarda yüksek puanlar aldınız. Okuduğunuz günlük İngilizce cümleleri anlayabiliyorsunuz ancak gerçek hayatta veya İngilizce filmlerde konuşulan İngilizceyi anlayamıyor musunuz?

Bu çok normal bir durumdur. Çünkü gerçek hayatta kullanılan bir çok deyim ve ifade ders kitaplarında yoktur. Bu ifadeler günlük hayatta çok sıkça kullanılırlar. Amerikalıların veya İngilizlerin gerçek yaşamda kullandıkları kalıpları, kelime ve cümleleri anlayabilmek için gerçek İngilizce öğrenmeniz gerekir.

Learn Real English seti, günlük İngilizce konuşmalarda geçen argo, slang, deyim ve ifadeleri doğal konuşma kesitler şeklinde bol bol dinleyerek öğrenmenizi sağlar. Ayrıca mini hikaye soru-cevap yöntemiyle bu kelime ve kalıpları otomatik olarak anlayıp konuşabilmenize imkan verir. İngilizce seviyesi orta ve üzerinde olan arkadaşlarımıza Learn Real English setini önemle tavsiye ediyoruz.

Effortless English seti (Power English dersleri)

effortless-english-indirEffortless English seti, Amerikalı bir İngilizce öğretmeni olan A.J. Hoge tarafından hazırlanmış derslerden oluşur. Ders içerikleri olarak kişisel gelişim, liderlik ve motivasyon konularından seçilmiş İngilizce dinleme derslerinde, hayatta başarılı olmaya dair çok önemli ve ilham verici bilgiler edineceksiniz.

Power English seti içindeki mini hikayelerde kullanılan tekrarlı soru-cevap dersleriyle pratik yaparak İngilizce konuşma becerinizi çok hızlı geliştirebilirsiniz. Ayrıca set içerisinde bulunan Point Of view dersleriyle İngilizce grameri otomatik olarak doğru kullanmayı öğreneceksiniz. Hem de hiç gramer kurallarını çalışmadan bunu yapabileceksiniz.

Effortless English seti Power English dersleri için tıklayın!

Yukarıda bahsettiğimiz Learn Real English ve Power English setleri, orta ve üzeri seviye için hazırlanmıştır. Bir başka ifadeyle okuduğu ve dinlediği İngilizceyi büyük oranda anlayabilen ancak İngilizce konuşma konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşlar için bu setler çok faydalı olacaktır. Bu setlerdeki anlatım dili İngilizcedir ve Türkçe destekli değildir. Bu yüzden sıfırdan İngilizce öğrenenler için uygun değildir. İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar, Türkçe destekli mini hikaye sistemini kullanan Rahat İngilizce eğitim setini kullanabilirler.ucretsiz-email-kursu

Rahat İngilizce Blog

Blogumuzda, İngilizce eğitimiyle ilgili makalelerimiz, tavsiyelerimiz, videolar ve daha bir çok faydalı içeriğimizi Rahat İngilizce takipçileriyle ücretsiz olarak paylaşıyoruz. Blog sayfamızda özellikle etkili, pratik, hızlı ve kolay İngilizce öğrenme teknikleri üzerinde durarak sizlere klasik İngilizce sisteme alternatif yöntemler sunmaya çalışıyoruz.

 

3 sonuç gösteriliyor