Kurslar

Rahat İngilizce olarak, sizler için İngilizce eğitimi konusunda faydalı programlar hazırladık. Ücretli olan ve ortalama üç aylık bir çalışma programını kapsayan başlangıç setimiz başta olmak üzere, ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz, çok etkili İngilizce öğrenme yöntemlerini keşfedeceğiniz mail kursumuz ve yayınlarımızı kısaca açıklayalım.

Rahat İngilizce Eğitim Seti

[ez_two]

Bu program, okullardan biraz temel İngilizce bilgisi olanlar, sıfırdan İngilizce öğrenmek isteyenler yani yeni başlayanlar için hazırladığımız İngilizce eğitim setimizdir. Başlangıç seti de diyebileceğimiz bu program, mp3 formatında olan (audio) sesli derslerimizden ve bu derslerin yazılı halleri olan pdf formatındaki dosyalardan oluşur. Kısacası, Rahat İngilizce seti ile, sadece dinleyerek hızlı ve kolay İngilizce öğrenebilirsiniz. Set içindeki derslerle ilgili ayrıntılı bilgi almak için:

[ez_btn color="yellow" url="http://www.rahatingilizce.com/rahat-ingilizce-egitim-seti-baslangic" target="_self"]Rahat İngilizce Seti[/ez_btn]

[/ez_two]
[ez_two_last]

banner-300X300

[/ez_two_last]

Ücretsiz Mail Kursu

[ez_two]

Rahat İngilizce ücretsiz mail kursuna katılarak, ücretsiz derslerimizi bilgisayarınıza indirip deneyebilirsiniz. Ayrıca size, 5 gün boyunca her gün bir mail göndererek hızlı ve kolay İngilizce öğrenmek için uygulayacağınız teknikleri, yani Rahat İngilizce sisteminin prensiplerini öğreteceğiz. Bu sistemdeki teknikler gerçekten çok güçlüdür. Onları öğrenip uygulayarak, klasik yöntemlere göre çok daha etkili İngilizce öğrenecek ve İngilizceyi otomatik olarak konuşabileceksiniz.

[ez_btn color="yellow" url="http://www.rahatingilizce.com/rahat-ingilizce-ucretsiz-e-mail-kursu" target="_self"]Ücretsiz Mail Kursu[/ez_btn]

[/ez_two]
[ez_two_last]

ucretsiz-email-kursu

[/ez_two_last]

Rahat İngilizce Blog

Blogumuzda, İngilizce eğitimiyle ilgili makalelerimiz, tavsiyelerimiz, videolar ve daha bir çok faydalı içeriğimizi Rahat İngilizce  takipçileriyle ücretsiz olarak paylaşıyoruz.

[ez_btn color="yellow" url="http://www.rahatingilizce.com/yayinlar" target="_self"]Blog Yayınlarımız[/ez_btn]

 

Tüm 2 sonuçları gösteriliyor