Ücretsiz Dersler


rahat-ingilizce-setiRahat İngilizce eğitim seti
içerisindeki 20 bölümde birini (6. Bölüm) sizlerle ücretsiz olarak paylaşıyoruz. Böylece eğitim setimiz hakkında daha net bir bilgi sahibi olacak ve derslerde kullandığımız öğrenme tekniğini denemiş olacaksınız.

Altıncı bölüm ile birlikte, set içerisinde bulunan Rahat İngilizce çalışma rehberini ve tüm bölümlere ait konuları gösteren index dosyasını da aşağıdaki bağlantılara tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Rahat İngilizce çalışma rehberinde, derslerimizden en yüksek faydayı sağlayabilmek için tam olarak nasıl bir program uygulamanız gerektiğini ayrıntılı olarak anlattık. Önce bu dosyayı okuyun. Şimdi indireceğiniz dersleri nasıl çalışacağınızı burada kısaca belirtmek gerekirse;

En az 4-5 gün boyunca tekrarlı olarak dinleyin. Çalışmaya başladığınız ilk 2-3 gün yazılı dokümanları takip ederek çalışın. Yani dersleri dinlerken aynı zamanda okuyun. Böylece kelimelerin yazılışlarını ve telaffuzlarını öğreneceksiniz. Sonraki 2-3 günde yazılı dokümanları okumadan, sadece dinleyin.

Mini hikaye derslerindeki sorulara, yüksek sesle cevap verin. Gerekirse dinleme aygıtınızın durdurma (pause) tuşuna basıp cevabınızı söyleyin. Sonra play tuşuna basarak dersi dinlemeye devam edin. İlk dinlediğiniz günlerde sorulara cevap veremiyorsanız, rahat olun ve sadece dinleyin. Sonraki dinlemelerinizde cevapları söylemeye çalışın. Bir iki kelimelik cevaplar uygundur. Uzun cümleler kurmaya çalışmayın.

Her gün mutlaka en az 1 saat derslerimizi dinlemeye gayret edin. Daha çok dinleyerek daha çok ilerlersiniz. Ama derslere en az bir saat vakit ayırın. Derslere ayırdığınız zamanı gün içine bölerek dağıtabilirsiniz. Mesela sabah 20 dakika, akşama doğru 20 dakika ve yatmadan önce 20 dakika şeklinde çalışabilirsiniz.

NOT : Bu dersler, setimizin 6. bölümü yani orta seviyedeki derslerdendir. Yeni başlayanlar için ilk dersler daha kolay ve rahat anlaşılır seviyededir. Tüm ders konularını index dosyasından görebilirsiniz. Bu dersleri, setimizin öğrenme tekniği ve ders işleyişini görmeniz açısından paylaşıyoruz. Yeni başlayanlar, dersleri dinlerken bu durumu göz önünde bulundursunlar.

Ücretsiz Dersleri İndirmek için aşağıdaki bağlantılara tıklayın!

Çalışma Rehberi ve İndex İndir!

Rahat İngilizce 6. Bölüm İndir!

Birinci bölüm derslerini ücretsiz dinlemek ve indirmek için: İngilizcede basit cümle yapısı mp3+pdf indir!

Bu derslerle ilgili görüşlerinizi, yorumlarınızı ve sorularınızı bizimle paylaşın:

Paylaşmak Güzeldir :)

2 Yorumlar

  1. Seda Ozbir

    İngilizce eğitiminden yararlanmak istiyorum.

    Yanıtla

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir