Özel Fiyat Teklifi

Piyasada özel ders fiyatlarını hiç araştırdınız mı? Özel ders fiyatları genelde saat ücreti olarak hesaplanır ve piyasada 1 saat özel İngilizce dersini ortalama 100 TL’ye veriyorlar. Bununla birlikte bir oturumda en az iki saat ders almanız gerekiyor. Maddi imkanları yeterli olanlar için saat ücretli özel İngilizce dersleri çok faydalı olabilir. Sonuçta bir sınıf ortamındaki kalabalık içinde değil, sadece size özel tahsis edilmiş bir süreyi tamamen İngilizceye ayırmak çok faydalı olabilir.

Bizim Rahat İngilizce derslerimiz, tıpkı özel dersler gibidir. Çünkü sadece size özel, bir sürede, istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman derslerimizi dinleyerek İngilizce öğreniyorsunuz. Ayrıca bizim mini hikaye dinle ve cevapla derslerimizde, pasif bir durumda olmayıp sorulara cevap vererek interaktif bir şekilde yani uygulamalı olarak (dinleyerek ve konuşarak) İngilizce öğreniyorsunuz.

ozelfiyatRahat İngilizce eğitim seti içinde toplam 20 bölüm bulunuyor. Her bölümü en az 4-5 gün boyunca tekrarlı olarak çalışmanızı öneriyoruz. Böylece seti bitirmek ortalama iki buçuk üç ay sürecektir. Şimdi yaklaşık 3 aylık bir İngilizce programı olan Rahat İngilizce setini, piyasadaki bir saatlik özel ders ücretine satın alabilirsiniz. Aşağıdaki butona tıklayarak güvenli ödeme sayfasına gidip derslerimizi hemen satın alıp 10 dakika içinde bilgisayarınıza indirerek İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Şimdi Rahat İngilizce Eğitim Setini 387 TL değil, sadece 257 TL‘ye satın alabilirsiniz. Sınırlı bir süre gereçli olacak bu fırsatı kaçırmayın.

[wc_quick_buy product="1813"]
Paylaşmak Güzeldir :)

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir