Rahat İngilizce Örnek Dersler İndir

Rahat İngilizce eğitim setini, İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar ve temel İngilizce bilgisine sahip olup, bilgilerini pekiştirmek, anlama ve konuşma becerilerini geliştirmek isteyenler için hazırladık. Rahat İngilizce setindeki dersleri nasıl işlediğimizi bizzat denemeniz için toplam 20 bölüm içerisinden iki bölümü sizlerle ücretsiz olarak paylaşmak istedik.

Aşağıdaki bağlantılara tıklayıp dersleri bilgisayarınıza indirip hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Dersleri kolayca bilgisayarınıza indirebilmeniz için onları winrar programı ile sıkıştırıp arşivledik. Genelde çoğu bilgisayarda bu program kurulu bulunmaktadır. Ama indirdiğiniz dosyaları açamıyorsanız, winrar veya winzip gibi arşiv programlarından birini bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor. İnternetten ücretsiz olarak indirip kolayca kurulumunu yapabilirsiniz. 

bedava-ingilizce-dersleri-indir

Ders Çalışma Rehberi & İndex İndir

Dinleme Dersleri İndir (mp3+pdf)

Dersleri çalışmaya başlamadan önce Rahat İngilizce Ders çalışma rehberini okumanızı öneririm. Burada belirttiğimiz gibi dersleri kullanırsanız en yüksek faydayı sağlamış olacaksınız.

Derslerimizi direk olarak andorid telefonlarınıza yüklediyseniz, Winrar programının android versiyonu olan uygulamaları yüklemeniz gerekiyor.

Mesela aşağıdaki ücretsiz uygulamaları deneyebilirsiniz; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estrongs.android.pop&hl=tr

 veya:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rarlab.rar

 Başka bir sorun olursa bana bildirin, elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

Paylaşmak Güzeldir :)

1 Yorum

  1. muhammed moalim

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir