Sizlerden gelen yoğun istek üzerine Rahat İngilizce eğitim seti için İndirim kampanyamızı yeniden başlatıyoruz. Buna göre aşağıda ayrıntılarını paylaştığımız kampanyamıza katılarak eğitim setimizi indirimli fiyattan satın alabileceksiniz.

Aşağıdaki kolay şartları yerine getiren herkes, çekilişsiz kurasız indirim kazanıyor!

İndirim Kampanyasına Katılmak için Ne Yapacaksınız?

Yapmanız gerekenler işte bu kadar basit. Sayfa adresinizi bize e-mail ile gönderdikten sonra size 30 TL indirim sağlayan bir kupon göndereceğiz. Böylece, toplam 20 bölüm ve bir birinden faydalı bonus derslerimizden oluşan Rahat İngilizce setini 197 TL yerine 167 TL ye satın almış olacaksınız. Örnek bir facebook paylaşımı:

rahat-ingilizce-facebook-yorum

Daha Fazla İndirim Kazanmak İçin Ne Yapacaksınız?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi yorumunuzu facebook hesabınızda paylaştıktan sonra, bir de Twitter, Google Plus veya blog, forum ya da web sitenizde paylaşarak ekstra 10 TL indirim daha kazanabilirsiniz. Her bir paylaşım +10 TL indirim kazandırıyor.

mert-kombe-twitter-yorum

Mesela facebook’tan başka iki ayrı paylaşım daha yaptıysanız toplamda 50 TL indirim kazanmış olacaksınız. Yorumunuzu paylaştığınız platformların linklerini bize göndermeniz yeterlidir.

60 TL İndirim Kazanmak İçin Ne Yapacaksınız?

Yukarıda anlattığımız yorum paylaşma işlemini bir video ile yaparsanız, 30 TL yerine 60 TL indirim kazanırsınız. 60 TL indirim kazanmak için yapmanız gerekenleri kısaca özetlersek;

 1. Ücretsiz derslerimizi indirip 3-4 gün boyunca dinleyin.
 2. Derslerimizle ilgili gerçek düşüncelerinizi anlattığınız bir video çekin.
 3. Videonuzu facebook sayfanızda paylaşın.
 4. Sayfa adresinizi bize gönderin.
 5. 60 TL indirim kazanın.

Örnek Yorum videoları:

Bir Başka Yorum Videosu:

Çektiğiniz videonuzu facebook dışındaki sosyal ağlarda (örneğin twitter, google plus, youtube v.b)  her paylaşım için +10 TL indirim kazanacaksınız.

Kampanya Şartları:

İndirim kampanyamızdan yararlanmak için;

 • Yorumunuzu yazmadan önce mutlaka ücretsiz derslerimizi indirip 3-4 gün boyunca dinlemiş olmanız gerekmektedir.
 • Yorumlarınızda, gerçek ve samimi düşüncelerinizi kendi cümlelerinizle ifade etmelisiniz.
 • Yorumlarınızı paylaştığınız sosyal medya hesapları gerçek ve aktif hesaplar olmalıdır. (Pasif ve sahte hesaplardan yapılan paylaşımlar kabul edilmeyecektir.)
 • Yorumlarınızı yazılı veya videolu olarak paylaşırken mutlaka site adresimizi (rahatingilizce.com) yazmanız gerekmektedir.
 • Yapılan paylaşımlar, sayfanızda kalıcı olmalı ve asla silinmemelidir.
 • Bir kişinin toplamda kazanabileceği indirim tutarı; yazılı yorum paylaşımında en fazla 60 TL, videolu paylaşımlarda en fazla 90 TL olabilir.

Rahat İngilizce eğitim seti, indirim kampanyasıyla ilgili yorumlarınızı ve sormak istediğiniz şeyleri aşağıdaki yorum bölümüne yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Hepinize İngilizce eğitiminizde başarılar dileriz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Tags: facebook, fırsat, indirim, indirim kuponu, kampanya, rahat ingilizce
Paylaşmak Güzeldir :)