Sitemizi ve derslerimizi tanıtmak, daha çok insana ulaşmak ve onlara hızlı ve kolay İngilizce öğrenmeleri konusunda yardımcı olmak amacıyla bir kampanya hazırladık. Bu kampanya ile 60 TL kazanabilecek ve Rahat İngilizce eğitim setine, normal satış fiyatı olan 257 TL yerine sadece 197 TL’ye sahip olabileceksiniz.

indirimKampanyaya katılmak ve 60 TL indirim kazanmak için tek yapmanız gereken, ücretsiz derslerimizi indirip 3-4 gün denedikten sonra, derslerimizle ilgili bir kaç cümle yorum yazıp facebook hesabınızda paylaşmak. Böylece hem derslerimizi ücretsiz olarak denemiş olacak ve sizin için nasıl faydalı olduğunu göreceksiniz. Hem de tüm derslerimizi yaklaşık 60 TL indirimle satın alabileceksiniz.

Çocuklar İçin Kampanya Şartları

Öncelikle, “Çocuklarınıza 3 ayda nasıl İngilizce öğretebilirsiniz?” başlıklı yazımı okuyup, bu yazının en altında paylaştığım ücretsiz İngilizce derslerimizi bilgisayarınıza indirin.

Söz konusu yazıda dersleri nasıl kullanacağınızı ayrıntılı olarak açıklamıştık. Kısaca belirtmek gerekirse, indirdiğiniz bölüm içindeki Extra ve Mini hikaye derslerini çocuğunuzla birlikte en az 3-4 gün boyunca dinleyin. (Önce birkaç kere Extra dersini dinleyin, sonra mini hikaye dersini dinleyip çocuğunuza cümlelerin anlamını sorarak çalışın. Gerekirse Extra dersini daha çok dinleyin.)

Çocuğunuz mini hikayedeki cümlelerin Türkçe anlamlarını bir kaç gün sonra rahatlıkla söyleyebilir hale gelecektir. Derslerimizi çocuğunuzla birlikte denedikten sonra, derslerimizle ilgili yorum ve düşüncelerinizi bir kaç cümleyle özetleyen bir yazı yazarak facebook hesabınızda paylaşın.

Yorum ve düşüncelerinizi yazıp sosyal medya hesaplarınızda paylaştıktan sonra, facebook sayfanızın adresini, destek@rahatingilizce.com adresine mail göndererek bize bildirin. Paylaştığınız yorumu inceleyip, sitemizde ve sosyal medya hesaplarında yayınlayabilmek için sizden izin isteyeceğiz. Sonra size, Rahat İngilizce eğitim setini 60 TL indirimli satın alabileceğiniz linki göndereceğiz.

Yorumunuzu Paylaşırken Yapmanız Gerekenler

  • Hazırlayacağınız yorum en az 3-4 cümle uzunluğunda olmalıdır.
  • Yorumunuzda, rahatingilizce.com adresinden indirdiğiniz ücretsiz derslerden bahsetmelisiniz. Örnek bir cümle: “Merhabalar, rahatingilizce.com sitesinden ücretsiz dersleri indirdik. Çocuğumla birlikte bu dersleri 4 gündür dinledik ve sonuçları paylaşmak istedik” gibi bir cümle yazarak başlayabilirsiniz.
  • Yorumunuzu paylaşırken, açıklama bölümüne rahatingilizce.com ile çocuğunuzun İngilizce öğrendiğini yazın.
  • Yorumunuzu paylaştığınız facebook hesabınızın adresini bana mail olarak gönderin. Eğer facebook hesabınız yok ise, blog, twitter veya google plus hesaplarını da kullanabilirsiniz. Bunlardan hiç biri yok ise, facebook hesabı olan yakın bir akrabanızdan hazırladığınız bu yorumu paylaşmasını rica edebilirsiniz.

İşte hepsi bu. Yukarıda yazdıklarımız dışında sormak istediğiniz bir şey olursa, aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilir ve mail göndererek sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Video Yayınlama Kampanyası Şartları

Yukarıda bahsettiğimiz yorum paylaşma işlemini kendi videonuzu çekip yayınlayarak yapanlar 60 TL yerine 100 TL indirim kazanacaktır. Büyükler için örnek dersleri indirebileceğiniz sayfa: Rahat İngilizce birinci bölüm derslerini indirip en az 3-4 gün boyunca çalışın. Mini hikaye dersinde sorulan kolay sorulara, İngilizce cevapları yüksek sesle söyleyin. Videonuzu çekip yukarıda anlattığımız şekilde facebook hesabınızda paylaşıp bize sayfa adresinizi gönderin.

Kısaca özetlemek gerekirse;

  • Ücretsiz dersleri indirin
  • En az 3-4 gün boyunca dinleyin
  • Derslerle ilgili düşünce ve yorumunuzu yazın. (veya videonuzu çekin)
  • Facebook’ta paylaşın
  • Sayfa adresinizi bize gönderin
  • 60 TL indirim kazanın! (video paylaşımında 100 TL indirim)

Sormak istediğiniz bir şey varsa aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz. Sorularınızı en hızlı şekilde yanıtlamaya çalışacağız. Yorum paylaşımları ve videolarınızı bekliyoruz.

Tags: facebook, fırsat, indirim, ingilizce eğitim seti fiyatları, kampanya, rahat ingilizce
Paylaşmak Güzeldir :)