Sitemizi yayına alalı çok fazla bir zaman olmadı. Henüz Rahat İngilizce sistemini ve eğitim setlerini yeni yeni tanıtmaya başlamış olmamıza rağmen sizlerden çok olumlu dönüşler almaya başladım. Elbette bu beni çok mutlu etti. Yaptığım çalışmalarla ilgili ülkemizde nasıl bir boşluk ve gereksinim olduğunu biliyordum. Sizlerden gelen yorumlarla da bu düşüncelerim iyice pekişti. Göstermiş olduğunuz ilgiyle, bu çalışmalarımda bana gerekli motivasyonu sağladığınız için teşekkür ediyorum.

Biraz öncede söylediğim gibi Rahat İngilizce sitemizi yavaş ve sağlam adımlarla yapılandırmaya çalışıyorum. Sitemizin yayınlar bölümünde haberler ve duyurular başlıklı bir kategori oluşturdum. Bu kategori altında Rahat İngilizce eğitim setiyle ilgili haberleri, duyuruları ve çeşitli kampanyaları sizlere duyurmayı amaçlıyorum.

Bu yazımda da, bir site ziyaretçimin bize gönderdiği e-postaya verdiğim cevap üzerinden, Rahat İngilizce seti çalışmalarının ne durumda olduğu bilgisini sizlerle paylaşmak istedim. Saygı değer okurumuzun sorusu ve bizim cevabımız şöyle.

Yetişkin ve çalışan bir kişiyim. Üniversite mezunuyum. İngilizce seviyemi bir türlü geliştiremedim. Hep bir noktaya kadar gelip tekrar bıraktım. Sizin sisteminizi merak etmekteyim. Hazırladığınızda bilgi almak isterim. Şimdiden başarılar dilerim. Hoşça kalın.

İlginiz için çok teşekkür ederim. Bizim derslerimiz, okullarda ve hali hazırda şu an eğitim veren bir çok İngilizce kursundaki derslerden çok farklı olacak. Toplam 20 bölümden oluşan bir set hazırlıyorum.

Her bölümde çok detaya girmeden basit ve sade gramer anlattığımız bir adet gramer dersi hazırlıyorum. Gramer konusunu ve kelimeleri otomatik olarak anlayıp kullanabilmenizi sağlayacak bir adet mini hikaye dersi bulunacak. Mini hikaye dersinde, dinleyicilere sürekli basit sorular sorarak onları İngilizce konuşmaya alıştıracağız. En az 4-5 gün boyunca dinlemenizi tavsiye ettiğimiz bu derslerdeki sorulara, ilk günlerde olmasa da sonraki günlerde yüksek sesle cevap vermenizi istiyorum.

Son olarak Mini hikaye dersindeki cümlelerin, soru ve cevapların Türkçe anlamlarını öğrettiğimiz bir adet Extra dersi bulunacak. Böylece sözlük bile kullanmaya gerek kalmadan mini hikaye dersimizi anlam bütünlüğü ile öğrenebileceksiniz.

Rahat İngilizce setini yaklaşık 2 ay gibi bir sürede bitirmeyi umuyorum. Yani 2014 Haziran sonu veya Temmuz başı gibi başlangıç setini bitirmeyi planlıyorum inşallah. Sitemizin sosyal medya hesaplarını takip ederek yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya sayfalarımızı ve e-posta adresini iletişim sayfamızda belirttik. Her türlü soru ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden de bizimle paylaşmaya devam edebilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye kadar hoşça kalın.

Tags: duyurular, rahat ingilizce eğitim seti
Paylaşmak Güzeldir :)